Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Miasteczko Wilanów - 1000 mieszkań w Aura Park

tagi tematyczne Aura Park Miasteczko Wilanów mieszkania Warszawa
1000 mieszkań w Aura Park
1000 mieszkań w Aura Park

Spółka Mill-yon zakończyła I etap inwestycji Aura Park w warszawskim Miasteczku Wilanów. Do użytku jest już gotowych 278 mieszkań i 6 lokali użytkowych.

Deweloper rozpoczął prace wykończeniowe II etapu i podjął decyzję o realizacji etapu III inwestycji. W ramach czterech etapów na osiedlu Aura Park powstanie 8 apartamentowców, które pomieszczą blisko 1000 mieszkań o wysokim standardzie i przyjaznej infrastrukturze (m.in. duża ilość zieleni, oczka wodne, prace zabaw dla dzieci). W sprzedaży wciąż znajdują się atrakcyjne mieszkania II etapu, z przestronnymi tarasami, balkonami i ogródkami. W najbliższych tygodniach deweloper uruchomi sprzedaż III etapu inwestycji.

Osiedle powstaje na terenie prestiżowego kompleksu Miasteczko Wilanów, w którym 7 hektarów terenu należy do Mill-yon. Lokalizacja Aura Park to skrzyżowanie ulic Klimczaka i Królowej Marysieńki. W zabudowie dominować będą niskie, czteropiętrowe budynki.

autor: opracował: as

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.