Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

160 mieszkań na Mokotowie już w sprzedaży

tagi tematyczne Budimex Nieruchomości Mokotów Osiedle Idzikowskiego Warszawa
160 mieszkań na Mokotowie już w sprzedaży
160 mieszkań na Mokotowie już w sprzedaży

Od 1 marca można kupić mieszkania w najnowszej inwestycji Budimeksu Nieruchomości - Osiedlu Idzikowskiego.

Kompleks powstanie u zbiegu ulic Idzikowskiego i Czerniakowskiej. W ofercie dewelopera jest 160 mieszkań, które do użytku zostaną oddane do końca 2009 roku.

Osiedle stanowi zespół trzech czteropiętrowych budynków o nowoczesnej architekturze. Na klientów czekają mieszkania o zróżnicowanym metrażu: od 29 do 106 mkw. Lokale mają wysokość 270 cm. Każde mieszkanie ma balkon, a dla tych na parterze przewidziano ogródki. Kompleks będzie ogrodzony i przystosowany do ochrony. Ponadto, inwestycję wyróżnia dobra lokalizacja: dogodna komunikacja z centrum i dzielnicami prawobrzeżnej Warszawy oraz bliskość terenów rekreacyjnych.

Ceny metra kwadratowego wahają się od 8600 do 9700 zł. Za najtańsze mieszkanie trzeba zapłacić blisko 285 tys. zł, a za najdroższe ponad 1 mln zł brutto. Sprzedaż prowadzona jest w systemie 10/90, czyli pierwsza wpłata w wysokości 10% wartości, pozostałe 90% przed odbiorem kluczy. Cena pozostaje stała – bez waloryzacji i dodatkowych opłat.

 

autor: opracował: ajs

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.