Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Alpha w Ursusie - nowe mieszkania od RED Development

tagi tematyczne mieszkania osiedle Alpha Red Real Estate Development Ursus Warszawa
Alpha w Ursusie
Alpha w Ursusie

We wrześniu 2009 roku RED Real Estate Development odda pierwsze trzy budynki mieszkalne na Osiedlu Alpha.

Osiedle Alpha w warszawskim Ursusie to kompleks, który docelowo składał się będzie z siedmiu budynków. W pierwszym etapie realizacji, we wrześniu 2009 roku do użytku oddane zostaną trzy budynki ze 197 mieszkaniami o powierzchni od 40 do 101 mkw. Kolejny etap zakłada budowę następnych 235 lokali. Cena za metr kwadratowy zawiera się w przedziale od  6.450 do 7.500 zł. Wszystkie lokale znajdujące w ofercie są dostępne w kredycie z dopłatą w ramach programu Rodzina na swoim. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z miejsc postojowych w garażu podziemnym i bezpłatnie z ok. 120 miejsc na zewnętrznym parkingu.

Kompleks będzie miał zielony, wewnętrzny dziedziniec i plac zabaw dla dzieci. Jego przestrzeń została rozplanowana przez architekta zieleni. Znajdą się na nim pergole, altanki, ławeczki oraz strumyki i oczka wodne. Każdy lokal będzie miał przeszklony balkon, taras lub ogródek, które będą standardowo zewnętrznie oświetlone. Inwestor zapewnia, że zastosował do budowy najwyższej jakości materiały m.in.: pięciokomorowe okna o wzmocnionej izolacyjności akustycznej i antywłamaniowe fornirowane drzwi wejściowe oraz system wentylacji hybrydowej.

Osiedle będzie strzeżone i całodobowo monitorowane. Przyszli mieszkańcy będą korzystać z elektronicznych kart dostępu i wideofonów. Kompleks przystosowany będzie do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na parterze budynków przewidziano także lokale handlowo-usługowe. Osiedle Alpha jest dobrym miejscem dla osób ceniących sport i aktywny wypoczynek. Niedalekie sąsiedztwo trzech parków daje możliwość korzystania z zielonych terenów rekreacyjnych.

Autorem projektu jest Biuro Projektowe APA Sp. z o.o. Wykonywanie prac budowlanych przy realizacji osiedla Alpha powierzono grupie budowlanej Erbud.  Nad prawidłowym przeprowadzeniem inwestycji czuwa firma Reescon.
Aby ułatwić swoim Klientom uzyskanie najkorzystniejszego kredytu hipotecznego, deweloper nawiązał współpracę z firmą Upper Finance, która świadczy usługi w zakresie doradztwa kredytowego.

Ogłoszenia: mieszkania, Warszawa Ursus

autor: źródło: Prestige Public Relations

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.