Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Bianco i Platino w Budimeksie - wykończenie mieszkania przez dewelopera

tagi tematyczne Bianco Budimex Nieruchomości nowe mieszkania Platino wykończenie mieszkania
Bianco i Platino w Budimeksie
Bianco i Platino w Budimeksie

Na rynku pierwotnym również można kupić mieszkanie wykończone pod klucz. Budimex Nieruchomości zaproponował swoim klientom dwie nowe linie wykończenia wnętrz: Bianco i Platino.

Skrojony na miarę projekt, przygotowany wspólnie z architektem, ma pozwolić nabywcy zdecydować o wyglądzie własnego „M”. Dodatkowo, jak reklamuje deweloper, oszczędzi kupującemu czasu, pieniędzy i stresu.

W cenie pakietu Budimex zapewnia:
- przygotowanie przez projektanta indywidualnego projektu aranżacji mieszkania;
- bogaty wybór wysokiej klasy materiałów wykończeniowych uznanych producentów, takich jak: Villeroy & Boch, Duravit, Hansgrohe i inni;
- meble kuchenne firmy Wellmann i BRW oraz sprzęt AGD Zanussi, Teka, Indestit;
- usługę obejmującą: malowanie ścian; położenie podłóg, glazury i gresów; montaż drzwi, urządzeń sanitarnych i armatury oraz zabudowę kuchni wraz z montażem sprzętu AGD.

Od momentu wprowadzenia na rynek pakietów Bianco i Platino klient nie będzie już skazany na gust dewelopera, ponieważ będzie miał wpływ na wykończenie swojego mieszkania. Koszt wykończenia uzależniony jest od wybranego pakietu. – Dla przykładu, koszt cennikowy Bianco to 1.410,00 zł brutto za 1 mkw., a cena promocyjna, jaką zapłaci nabywca to 500,00 zł brutto za 1 mkw. Z kolei wykończenie mieszkania w pakiecie Platino to 1.990,00 zł brutto za 1 mkw., a jego cena promocyjna to 990,00 zł brutto za 1 mkw. Zatem kompleksowe wykończenie i wyposażenie w meble kuchenne i sprzęt AGD mieszkania o powierzchni 50 mkw. to pakiecie Bianco koszt zaledwie 25.000,00 zł brutto. – mówi Katarzyna Pastuszyńska- Kłos, specjalista ds. aranżacji wnętrz.

autor: opracował: ak
źródło: materiały prasowe dewelopera

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.