Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Dewelopera recepta na kryzys

tagi tematyczne domy Kraków Rodzina na swoim Salwator
Osiedle Myśliwska, Kraków
Osiedle Myśliwska, Kraków

Salwator jako pierwszy deweloper na krakowskim rynku, zdecydował się wybudować mieszkania w ramach rządowego projektu wsparcia rodzin. Cena metra kwadratowego nie przekroczy 5 tysięcy zł.

Deweloper przedstawił ofertę, która odpowiada założeniom rządowego programu "Rodzina na swoim", w ramach którego, rodzina zaciągająca kredyt mieszkaniowy będzie spłacała przez 8 lat odsetki niższe o prawie połowę. Z tego rodzaju kredytu mogą skorzystać małżeństwa oraz osoby samotnie wychowujące dzieci, które nie mają własnego lokum. O dofinansowanie można się starać przy kupnie mieszkania o powierzchni użytkowej nieprzekraczającej 75 mkw. i domu o powierzchni użytkowej do140 mkw. W małopolsce o kredyt z rządową dopłatą odsetek można się ubiegać, jeśli mieszkanie, które kupujemy, nie jest droższe niż 4969 PLN za mkw.

   

Salwator w ramach projektu „Rodzina na swoim”, proponuje inwestycję łączącą w sobie tradycyjne rozwiązania architektoniczne z nowoczesnymi trendami stosowanymi w budownictwie mieszkaniowym. Mój Dom to wielorodzinny budynek kształtem przypominający literę C, który zostanie zbudowany w południowej części Krakowa przy ulicy Obozowej w dzielnicy Ruczaj. W budynku o zróżnicowanej wysokości (od sześciu do ośmiu kondygnacji) powstanie blisko 200 mieszkań o metrażach od 30 do 90 mkw. Dodatkowym atutem inwestycji będzie możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. Pod budynkiem zaplanowano dwupoziomowy parking podziemny.

   

Deweloper budowę osiedla rozpocznie w pierwszym półroczu 2009 roku. Cena większości mieszkań w ofercie inwestycji Mój Dom uprawnia do 50% dopłaty do odsetek  kredytu. Oferta dostępna jest również poza programem „Rodzina Na Swoim".

Zamieszczone zdjęcia prezentują niektóre z dotychczas zrealizowanych inwestycji przez Spółkę Mieszkaniową Salwator.

autor: opracował: mz
źródło: Salwator

aktualizacja: 13.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.