Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Eco Classic buduje apartamentowiec na Muranowie w Warszawie

tagi tematyczne Eco Classic Trio Warszawa
Eco Classic stawia na Trio
Eco Classic stawia na Trio

Na warszawskim Muranowie, firma deweloperska Eco Classic realizuje swoją najnowszą inwestycję - apartamenty Trio. W lutym 2009 zostały zakończone prace konstrukcyjne. Deweloper planuje przekazać budynek do użytkowania w I kwartale 2010 roku.

Zespół apartamentowy  Trio zlokalizowany jest przy ulicy Stawki na warszawskim Muranowie. Inwestycja składa się z trzech brył połączonych ze sobą i tworzących trójkąt. Najwyższa część budynku - 18 kondygnacyjna wieża, powstanie przy skrzyżowaniu ulic Stawki i Pokornej.

W Trio na część mieszkalną przeznaczonych zostało około 16 tys. mkw. W budynku znajdzie się 190 funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów: od kameralnych studio do blisko 180 metrowych penthousów. Wrażenie przestrzeni podkreśli dodatkowo ponadstandardowa wysokość pomieszczeń, która w apartamentach usytuowanych na ostatnich piętrach wieży sięgać będzie nawet do 3,15 metra. Ceny za metr kwadratowy wahają się od 12 do 22 tys. zł.

Wystrój każdego z mieszkań na życzenie klienta może zostać indywidualnie zaprojektowany przez renomowanych architektów wnętrz. Mieszkańcy apartamentów będą mogli korzystać z szeregu dodatkowych usług,  charakterystycznych dla ofert ekskluzywnych hoteli. Na dachu usytuowane będą średniej wielkości tarasy, przynależne do znajdujących się w tej części penthausów oraz trójkątny, wewnętrzny, zielony dziedziniec, znajdujący się na wysokości 2 kondygnacji i łączący wszystkie części zespołu.

autor: opracował: as

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.