Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Klienci deweloperów oczekują różnorodnych udogodnień na osiedlach

tagi tematyczne Home Invest mieszkania Warszawa Wola Prestige
Większa wygoda w tej samej cenie
Większa wygoda w tej samej cenie

Jednym ze sposobów, jakie stosują deweloperzy, aby zwiększyć sprzedaż mieszkań jest uatrakcyjnienie swojej oferty w ramach realizowanego projektu. Chcąc wyróżnić swoją inwestycję na rynku, firmy proponują wprowadzenie różnych udogodnień na budowanych osiedlach.

Wielu deweloperów za sprawą rosnącej podaży na rynku nieruchomości, wstrzymuje decyzję o rozpoczęciu zaplanowanych wcześniej inwestycji. Inwestorzy, szukając różnych sposobów na sprzedaż budowanych mieszkań oraz chcąc wyróżnić swoją ofertę na rynku, wzbogacają ją o nowe, atrakcyjne propozycje udogodnień dla mieszkańców. Na rynku pojawiają się już propozycje wynajmu lokali od dewelopera z opcją wykupu.

Standardem stała się już lokalizacja wśród zieleni i staranne zagospodarowywanie przestrzeni wokół inwestycji. Zazwyczaj na budowanych osiedlach powstają place zabaw dla najmłodszych oraz miejsca przeznaczone do wypoczynku. Nowe inwestycje są ogrodzone, całodobowo strzeżone i wyposażone w nowoczesny system monitoringu oraz garaże podziemne. Na parterach budynków projektowane są też lokale handlowo-usługowe, po to by zapewnić przyszłym mieszkańcom szybki dostęp do podstawowych artykułów i usług.

Pan Grzegorz Barbachowski, prezes firmy Home Invest, budującej osiedle Wola Prestige przy ul. Jana Kazimierza 64 na Woli potwierdza, że wprowadzanie przez deweloperów dodatkowych atrakcji na osiedlu przyciąga klientów. Według Barbachowskiego dla potencjalnych nabywców, poza ceną, bardzo istotny jest wygląd osiedla oraz zagospodarowanie terenu wokół niego. – Na podjęcie decyzji o zakupie duży wpływ ma jakość życia, jaką gwarantuje im miejsce, gdzie będą mieszkać. Na naszym osiedlu przyszli mieszkańcy będą mogli odpocząć na zielonym wewnętrznym dziedzińcu, gdzie znajdą się elementy małej architektury i plac zabaw dla dzieci. Dodatkowo kompleks będzie w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a wszystkie progi i zbędne schodki zostaną wyeliminowane. Na terenie osiedla zostaną zbudowane specjalne podjazdy i poręcze. Poza tym zdecydowaliśmy, że do dyspozycji mieszkańców i gości oddana zostanie recepcja, a osiedle wyposażone będzie w wideodomofony – mówi Barbachowski.

Zakończenie I etapu inwestycji (164 mieszkania) planowane jest na IV kwartał 2009 roku.

autor: opracował: mz

aktualizacja: 13.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.