Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Metrohouse otwiera oddział w Kartuzach

tagi tematyczne Kartuzy Metrohouse

Sieć biur nieruchomości Metrohouse kontynuuje rozwój franczyzy na Pomorzu. Kolejny oddział franczyzowy powstaje w samym sercu Kaszub - w Kartuzach.

Biuro w Kartuzach będzie już trzecią agencją nieruchomości na Pomorzu uruchomioną pod marką Metrohouse. Decyzja o rozpoczęciu działalności na Kaszubach wynika ze zwiększającego się zainteresowania lokalnym rynkiem nieruchomości. 

Potencjał tego rynku stanowią nie tylko rdzenni mieszkańcy tych terenów, ale wszyscy zakochani w tym regionie Polski. Odnotowujemy coraz więcej zapytań o Kaszuby. Nie jest to zaskakujące, tym bardziej, że część klientów poszukuje do nabycia nieruchomości rekreacyjnych z przeznaczeniem na budowę domów wakacyjnych, wyjaśnia Andrzej Chmielewski, pośrednik, nowy franczyzobiorca Metrohouse. Naszym zamierzeniem jest wkomponowanie działalności firmy w klimat Kaszub, dodaje Chmielewski i ujawnia część planów firmy: Będziemy pierwszym biurem nieruchomości prezentującym oferty nieruchomości w języku kaszubskim.

Mariusz Kania, prezes Metrohouse twierdzi, że poza kilkoma wyjątkami lokalnie działających firm, rynek pośrednictwa na Kaszubach nie jest dostatecznie rozwinięty.  Lokalni pośrednicy wolą działać w Trójmieście i okolicach, a rejon Kaszub potrzebuje specjalistów rynku nieruchomości, którzy znają te okolice i kochają je. Cieszę się, że mamy franczyzobiorcę, który połączy zamiłowanie do kaszubskiej ziemi z działalnością komercyjną w branży pośrednictwa.

Biuro będzie zajmować się obrotem nieruchomościami, a także doradztwem kredytowym realizowanym przez analityków kredytowych Metrofinance. Inauguracja działalności oddziału w Kartuzach nastąpi wraz z początkiem kalendarzowej wiosny, a zespół kartuskiego biura weźmie udział w Targach Mieszkań w Gdańsku 28-29 marca.

autor: źródło: Metrohouse S.A.

aktualizacja: 13.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.