Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkania dwupokojowe - dzielnica Ursus w Warszawie

tagi tematyczne mieszkanie dwupokojowe oferty dwupokojowe rynek nieruchomości Ursus Warszawa
propozycje_z_ursusa
propozycje_z_ursusa

Ursus to dzielnica Warszawy kojarzona dotychczas przede wszystkim z fabryką traktorów. Jednak w ostatnich latach ten rejon stolicy sukcesywnie zmienia swój wizerunek. Jakie mieszkania można kupić w tej dzielnicy?

Na terenie dzielnicy powstają nowe osiedla mieszkaniowe, a projekt rewitalizacji Ursusa przewiduje przeprowadzenie licznych inwestycji służących mieszkańcom, m.in. założenie nowego parku, budowę placów zabaw, rekreacji i sportu przy szkołach, przebudowę muszli koncertowej w Parku Czechowickim, rozbudowę na cele społeczne budynku w Parku Achera, odnowę zieleni parkowej oraz uporządkowanie przestrzeni podwórek między restaurowanymi budynkami mieszkalnymi w starej części Ursusa.

W tym rejonie Warszawy znajdziemy ładne, nowe mieszkania przeznaczone na sprzedaż. Poniżej przedstawiamy kilka ofert wyszukanych w serwisie tuznajdziesz.pl

                 ul. Skoroszewska, 45 mkw.
Dwupokojowe, nowocześnie wyposażone mieszkanie, zlokalizowane w budynku z 2004 r. Do mieszkania przynależy duży, 10-metrowy balkon. Cena 370.000 PLN.

   
ul. Apartamentowa, 50 mkw.
Eleganckie, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze. Cena obejmuje zabudowę kuchni wraz ze sprzętem AGD oraz meble. Do mieszkania przynależy ogród zimowy, miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska. Cena 557.000 PLN.

ul. Skoroszewska, 46 mkw.
Dwupokojowe, słoneczne mieszkanie usytuowane na wysokim parterze. Przy mieszkaniu znajduje się zadbany ogródek o powierzchni 110 mkw. Cena 427.500 PLN.

ul. Dzieci Warszawy, 62 mkw.
Mieszkanie w 4-piętrowym budynku z 2006 r. Atrakcyjnie i estetycznie zaaranżowane wnętrza. Do mieszkania przynależy garaż (20 mkw.). Cena 584.000 PLN.

ul. Chełmońskiego, 47 mkw.
Zadbane, ciche, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze. Cena 450.000 PLN.

ul. Bodycha, 67 mkw.
Przestronne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na szóstym piętrze. Z okien roztacza się ładny widok na okolicę. Lokal w pełni wyposażony. Na terenie osiedla znajduje się basen, miejsce do grillowania i przedszkole. Cena 465.000 PLN.

autor: Opracował: Agnieszka Karpińska

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.