Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkania w Piastowie: osiedle Rezydencja Kościuszki

tagi tematyczne BARC BARC Warszawa S.A. deweloperzy Warszawa mieszkania pod warszawą mieszkanie od dewelopera nowe mieszkania nowe osiedla nowe osiedla Piastów Piastów Piastów mieszkania Rezydencja Kościuszki rynek pierwotny
Rezydencja Kościuszki
Rezydencja Kościuszki

W projekcie realizowanym przez BARC Warszawa S.A. powstanie 200 mieszkań o powierzchni od 25 do 90 mkw. Pierwszy budynek został ukończony w grudniu 2010 roku. Obecnie trwa budowa drugiego etapu inwestycji.

Osiedle Rezydencja Kościuszki budowane przez BARC Warszawa S.A. położone jest w centralnej części Piastowa, przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Kościuszki. Tworzą je dwa czteropiętrowe budynki, które otaczają wewnętrzne patio. Projekt zakłada powstanie łącznie 200 mieszkań o powierzchni od 25 do 90 mkw. Pierwszy budynek został ukończony w grudniu 2010 roku. Obecnie trwa budowa drugiego etapu inwestycji. W powstającym budynku mieszkania zostaną oddane do użytkowania na koniec bieżącego roku. Ceny mieszkań w Rezydencji Kościuszki zawierają się w przedziale 5500 – 6500 zł/mkw. Na poziomie -1 znajdzie się garaż z miejscami postojowymi, które można kupić w kwocie 21 644 zł brutto.

Zobacz także aktualne oferty: Mieszkania na sprzedaż w Piastowie

 

Rezydencja Kościuszki: mieszkania w Piastowie
Rezydencja Kościuszki: mieszkania w Piastowie
fot.: Źródło: Prestige Public Relations

Projekt inwestycji wykonany przez pracownię architektoniczną Marcina Jeziorskiego i Zenona Zapaśnika zakłada powstanie na terenie kompleksu, który docelowo zostanie zamknięty, kilku kameralnych miejsc służących wypoczynkowi oraz wewnętrznego patio.  Do mieszkań znajdujących się na parterze przynależeć będą ogródki o powierzchni do 100 mkw. Zaplecze osiedla stanowić będzie małe centrum handlowe oraz pasaż usługowo-gastronomiczny, które znajdą się na parterze budynku od strony ulicy Warszawskiej. W odległości około 300 metrów od osiedla znajduje się stacja SKM oraz Urząd Miasta Piastowa.

autor: Źródło: Prestige Public Relations

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.