Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkania w Poznaniu. UWI Inwestycje buduje Piątkowo-Śmiałego

tagi tematyczne deweloperzy Poznań inwestycja mieszkaniowa mieszkania Poznań Piątkowo-Śmiałego UWI Inwestycje
Inwestycja mieszkaniowa Piątkowo-Śmiałego
Inwestycja mieszkaniowa Piątkowo-Śmiałego

Rusza realizacja kolejnego osiedla mieszkaniowego w Poznaniu. W dwóch wielorodzinnych budynkach deweloper UWI Inwestycje oferuje mieszkania od 26 do 130 mkw. Pierwsze klucze do mieszkań mają trafić do właścicieli na koniec 2014 roku.

Osiedle składać się będzie z dwóch budynków wielorodzinnych o zróżnicowanej wysokości od czterech do sześciu kondygnacji, posadowionych na wspólnej hali garażowej. Część podziemna zajęta będzie przez miejsca postojowe i pomieszczenia piwnic. W każdej klatce schodowej zainstalowane zostaną windy.

Sprawdź też: mieszkania na sprzedaż w Poznaniu

W ofercie dewelopera są funkcjonalne mieszkania o powierzchniach od 26 do 130 mkw., z jasnymi kuchniami, tarasami lub balkonami. Mieszkania na parterze będą miały ogródki. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 5820 zł brutto za mkw.
Deweloper gwarantuje realizację pełnej infrastruktury osiedla oraz zagospodarowane otoczenia budynków, wykonanie placu zabaw i przygotowanie  terenów zieleni.

Inwestycja jest korzystnie zlokalizowana i dzięki temu dobrze skomunikowana z centrum miasta - blisko przebiega linia poznańskiego szybkiego tramwaju. W okolicy są sklepy, w tym galerie handlowe Plaza i Pestka, a także tereny zieleni - Rezerwat Żurawiniec i Morasko.
Projekt osiedla został przygotowany przez poznańskiego architekta i urbanistę, prof. Mariana Fikusa i stylem nawiązuje do sąsiadującej zabudowy postmodernistycznej.

W dzielnicy Piątkowo UWI Inwestycje ma na sprzedaż również lokale w kompleksie mieszkaniowym Batory II, który zostanie oddany do użytku w grudniu 2012 roku.

Inwestycja mieszkaniowa Piątkowo-Śmiałego
Inwestycja mieszkaniowa Piątkowo-Śmiałego
fot.: UWI Inwestycje
Inwestycja mieszkaniowa Piątkowo-Śmiałego
Inwestycja mieszkaniowa Piątkowo-Śmiałego
fot.: UWI Inwestycje

autor: Źródło: Agencja PR4You

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.