Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkania w Wawrze na Osiedlu Poezji

tagi tematyczne mieszkania Wawer MT Development Osiedle Poezji
III etap inwestycji w Wawrze
III etap inwestycji w Wawrze

MT Development Group realizuje III etap Osiedla Poezji. W sprzedaży znajdzie się kolejnych 30 mieszkań. Zostaną one oddane do użytku w 2009 roku. Deweloper planuje dalszą rozbudowę projektu.

Osiedle Poezji jest położone w południowej części dzielnicy Wawer, w Falenicy, przy zbiegu ulic Popradzkiej i Brzostowskiej. W otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, wśród licznych terenów zielonych powstały do tej pory 152 mieszkania. Lokalizacja osiedla umożliwia dobre połączenia komunikacyjne z centrum Warszawy. W pobliżu osiedla znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, bank, liczne punkty usługowe.

III etap inwestycji to czterokondygnacyjny budynek mieszkalny z garażem podziemnym na 30 miejsc parkingowych, wyposażony w windę oraz przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Budynek składa się z 30 dwu- i trzypokojowych mieszkań o powierzchni od 45 do 90 mkw. Teren osiedla jest ogrodzony.

Nowe mieszkania na Osiedlu Poezji III oferowane są nabywcom w stanie deweloperskim. Ceny za metr kwadratowy powierzchni wynoszą od 6 643 tys. do 7 490 tys. brutto. Cena przykładowego lokalu o powierzchni 61 mkw. wraz z balkonem, ogródkiem oraz miejscem w garażu podziemnym wynosi 434 129 tys. brutto. Mieszkania spełniają wymogi dofinansowania w ramach rządowego programu „Rodzina na swoim”.

Obecnie realizowany etap zostanie ukończony w III kwartale 2009 roku.

autor: źródło: Core PR

aktualizacja: 13.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.