Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe mieszkania w Pruszkowie. Deweloper Rekord zaprasza na Dni Otwarte

tagi tematyczne Pruszków Rekord
Dni Otwarte
Dni Otwarte

Deweloper Rekord A.W. Sp. z o.o. zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się w dniach 18-19 kwietnia w godz. 10-15 na terenie inwestycji przy ulicy Korczaka w Pruszkowie.

W ofercie dewelopera znajdują się aktualnie trzy inwestycje:

1. Inwestycja przy ul. Zakątnej. Jej budowa została już zakończona a budynek ma prawomocne pozwolenie na użytkowanie. W bliskim sąsiedztwie znajduje się rozległy park który zapewni mieszkańcom spokój i wygodę. W sprzedaży są jeszcze ostatnie wolne mieszkania.

2. Kameralny budynek mieszkalny przy ulicy Korczaka. Składa się on z czterech równolegle ustawionych segmentów, w których znajduje się 95 mieszkań, garaż podziemny oraz powierzchnie handlowo usługowe. Mieszkania w budynku zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu jak największej funkcjonalności i wygody ich mieszkańcom. Dzięki dużym powierzchniom okiennym mieszkania są bardzo dobrze doświetlone. Do większości przynależy praktyczne pomieszczenie gospodarcze usytuowane na klatkach lub na poziomie -1.

Inwestycja przy ulicy Korczaka

Inwestycja przy ulicy Zakątnej

3. Inwestycja przy ul. Sprawiedliwości. Jest ona zlokalizowana w samym centrum miasta, co zapewni mieszkańcom szybki dojazd do Warszawy. Budynek został zaprojektowany w oparciu o najnowsze technologie oraz wykonany w wysokim standardzie. Deweloper w ofercie ma jeszcze dwa wolne mieszkania o powierzchni 81mkw. usytuowane na 6 piętrze.

Inwestycja przy ulicy Sprawiedliwości

Inwestycja przy ulicy Sprawiedliwości

Wszystkie trzy inwestycje znajdują się na terenie Pruszkowa.

autor: opracował: mz

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.