Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowy Grunwald: osiedle mieszkaniowe w Poznaniu

tagi tematyczne deweloperzy Poznań deweloperzy Wielkopolska inwestycje mieszkaniowe mieszkania Grunwald mieszkania Grunwald Poznań mieszkania Poznań nowe mieszkania Poznań nowe osiedla w Poznaniu Nowy Grunwald SJM Construction
Nowy Grunwald
Nowy Grunwald

SJM Construction and Development Group rozpoczyna sprzedaż mieszkań w inwestycji Nowy Grunwald. W pierwszym etapie projektu powstanie 128 mieszkań. Zakończenie budowy osiedla planowane jest na przełom 2011 i 2012 roku.

Nowy Grunwald wybudowany zostanie przy ulicy Bułgarskiej 59/61. Inwestycja docelowo będzie się składać z 668 lokali, 865 miejsc parkingowych w podziemnych garażach oraz z części biurowo-usługowej. Powstaną cztery budynki, w których znajdą się mieszkania o powierzchni od 34 do 136 mkw. Ceny za metr kwadratowy rozpoczynają się od 6000 złotych brutto.

Łączna powierzchnia całej inwestycji to ponad 51 tysięcy mkw. Generalnym wykonawcą jest firma Karmar. Projekt przygotowało pznańskie studio architektoniczne Ewy i Stanisława Sipińskich.

Dla SJM jako dewelopera bardzo ważny jest komfort przyszłych mieszkańców wybudowanych przez nas inwestycjach. Dlatego dla ich wygody zdecydowaliśmy się m.in. na montaż specjalnych ekranów na balkonach, które będą chroniły przed wiatrem, głośnymi dźwiękami, czy promieniami słonecznymi – mówi Hanna Piórkowska, Dyrektor Operacyjny SJM Apartments Sp. z o.o.

Ogłoszenia: Poznań Grunwald, mieszkania na sprzedaż

Nowy Grunwald
Nowy Grunwald: kompleks mieszkaniowy w Poznaniu
fot.: Źródło: Core PR

autor: Źródło: Core PR

aktualizacja: 15.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.