Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle River House w Warszawie - deweloper oddaje mieszkania do użytkowania

tagi tematyczne Mermaid Properties mieszkania Mokotów nowe mieszkania River House
Klucze do mieszkań osiedla River House
Klucze do mieszkań osiedla River House

Mermaid Properties zakończył budowę osiedla River House. Do użytku został oddany kompleks mieszkaniowy na warszawskim Mokotowie przy ulicy Bluszczańskiej.

Deweloper zadbał, by wykończenie zarówno wnętrz, jak i elewacji budynków było wykonane z produktów najwyższej jakości. Kompleks River House pokryto z zewnątrz tynkiem silikonowym oraz piaskowcem, stolarka okienna została wykonana z drewna, natomiast balustrady balkonów ze szkła i konstrukcji ze stali nierdzewnej. W trosce o bezpieczeństwo,  Mermaid Properties zapewnił rolety antywłamaniowe w oknach mieszkań na parterze, recepcję i ochronę wraz z monitoringiem. We wszystkich budynkach zainstalowano centralny system uzdatniania wody, dzięki któremu woda pozbawiona będzie kamienia osadzającego się na kranach i armaturze łazienkowej.

Projekt River House zlokalizowany jest w pobliżu terenów wiślanych. Sąsiedztwo Parku Łazienki Królewskie, Agrykoli oraz Kopca Powstania Warszawskiego zapewnia bliskość zieleni. Nie brakuje jej także wewnątrz osiedla. Na dachach wszystkich budynków znajdą się ogrody, które mogą być wykupione przez mieszkańców, niezależnie od lokalizacji mieszkania. Nie zapomniano również o placu zabaw dla dzieci oraz parkingach podziemnych.
Cena mkw. w River House waha się od 8 200 do 9 400 zł. Klienci przy zakupie dostają do wyboru dwie możliwości - mieszkanie z wykończeniem lub bez. Katalog wykończeń zawiera trzy pakiety: brązowy, srebrny oraz złoty. Istnieje również możliwość wykończenia mieszkania przez dewelopera według własnego projektu.

autor: opracowanie: mz
źródło: Kostrzewa PR

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.