Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Osiedle mieszkaniowe dewelopera Vantage Development: Parkowa Ostoja

tagi tematyczne deweloperzy Wrocław inwestycje mieszkaniowe mieszkania Pilczyce mieszkania Wrocław nowe mieszkania Wrocław osiedla Wrocław Parkowa Ostoja sprzedaż mieszkań Wrocław Vantage Development Wrocław Pilczyce
Wrocław, osiedle Parkowa Ostoja
Wrocław, osiedle Parkowa Ostoja

Wrocławski deweloper, spółka Vantage Development rozpoczyna realizację kolejnego mieszkaniowego projektu o nazwie Parkowa Ostoja. Osiedle, na które składać się będzie pięć budynków mieszkalnych, jest położone na wrocławskich Pilczycach, przy ulicy Mącznej 1.

Sprawdź ogłoszenia sprzedaży: mieszkania Wrocław

Deweloper planuje zagospodarować pobliski park Pilczycki i stworzyć nowe możliwości do uprawiania np. jogginu. W pobliżu inwestycji już znajduje się obiekt sportowy oferujący bogaty wachlarz zajęć. Z kolei dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacji zapewnia szybki i wygodny dojazd do centrum Wrocławia m. in. za sprawą linii tramwajowych i autobusowych.

- Projekt Parkowa Ostoja to kameralna inwestycja, w której powstanie 67 mieszkań o metrażach od 26 do 75 mkw. Ceny lokali rozpoczynają się od 5300 zł/mkw. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców Parkowej Ostoi zaplanowaliśmy dodatkowe pomieszczenia komórki, do których mieszkańcy będą mieli dostęp z zewnątrz budynków. Takie rozwiązanie ułatwi korzystanie np. ze sprzętu sportowego. – mówi Roman M. Meysner, członek zarządu Vantage Development.

Parking, na 102 miejsca będzie mieścić się na zewnątrz budynków. Osiedle zostanie ogrodzone. Na terenie inwestycji powstanie również plac zabaw dla dzieci.

Wrocław, osiedle Parkowa Ostoja
Wrocław, osiedle Parkowa Ostoja
fot.: Źródło: Kostrzewa PR

autor: Źródło: Kostrzewa PR

aktualizacja: 15.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.