Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Polskie hotele i pensjonaty na sprzedaż

tagi tematyczne hotel na sprzedaż pensjonat na sprzedaż polskie hotele
Hotel w Zakopanem
Hotel w Zakopanem

Hotele i pensjonaty przeznaczone na sprzedaż to rzadkie oferty na rynku nieruchomości. W Polsce zapotrzebowanie na miejsca hotelowe wciąż wzrasta, zatem może warto znaleźć gotowy obiekt i zainwestować na rynku hotelowym. Prezentujemy polskie hotele zlokalizowane w atrakcyjnych, turystycznych rejonach Polski. Wszystkie obiekty przeznaczone są na sprzedaż.


Hotel w Zakopanem
Hotel o powierzchni całkowitej 3 694 mkw., wybudowany w 2009 roku. W budynku znajduje się 28 apartamentów oraz miejsce na urządzenie sali restauracyjnej z zapleczem kuchennym, sal konferencyjnych oraz gabinetów odnowy biologicznej lub SPA. Na parterze znajduje się recepcja i pomieszczenie ochrony. W garażu podziemnym jest 25 miejsc, a przy budynku są 22  miejsca parkingowe.

Hotel w Zakopanem
Hotel w Zakopanem
fot.: Locus
Hotel w Zakopanem
Hotel w Zakopanem
fot.: Locus


Sztutowo, pensjonat oddalony 2,5 km od morza

Przeznaczony na sprzedaż pensjonat położony jest w pobliżu Mierzei Wiślanej. Powierzchnia mieszkalna obiektu wynosi 935 mkw. W pensjonacie jest 27 pokoi z łazienkami, stołówka i w pełni wyposażona kuchnia z zapleczem. Przy pensjonacie znajduje się zagospodarowany ogród z miejscami do wypoczynku.

autor: ak

aktualizacja: 05.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.