Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Rabaty i promocje deweloperów

tagi tematyczne Casa Verona Elite Garbary Residence mieszkania Poznań Nickel Development Osiedle Sosonowe promocje deweloperów Skaland Verona Building

Zima pora niewesoła - mówią zgodnie deweloperzy. Obecna sytuacja na rynku nieruchomości wymusza poszukiwanie różnych sposobów na skuteczną sprzedaż mieszkań czy domów. Do swoich inwestycji zachęcają oni upustami czy funkcjonalnymi dodatkami. Tworzą nawet specjalne programy skierowane np. do inwestorów.

Oferty noworoczne i zimowe. Deweloperzy nie zasypiają gruszek w popiele i wciąż szukają nowych dróg dotarcia do potencjalnych klientów. Promocja zimowa inwestycji o nazwie Elite Garbary Residence obejmuje 5 wybranych apartamentów w cenie 9900 brutto za mkw. Cena mieszkania w tej luksusowej inwestycji poza promocją jest nawet o kilka tysięcy wyższa. Deweloper szuka też innych, niestandardowych sposobów dotarcia do klientów. - Byliśmy między innymi sponsorem Mediations Biennale, największego międzynarodowego biennale sztuki współczesnej w Polsce, które odbyło się w Poznaniu w październiku. Podobnie jak w Elite noworoczna oferta wygląda u włoskiego inwestoraVerona Building, który przy ulicy Garbary realizuje apartamentowiec w południowym stylu – Casa Verona. Tutaj 10 wybranych przez dewelopera apartamentów można kupić w cenie 7 tys. zł netto za mkw. Są to głównie lokale znajdujące się na pierwszym i drugim piętrze budynku. Do każdego apartamentu w Casa Verona przynależy balkon. Akcja potrwa do końca lutego lub wyprzedania promocyjnych apartamentów. Jak podkreśla włoski inwestor – promocja to z jednej strony ukłon w stronę klientów, którzy w obecnej sytuacji mogą mieć problemy z uzyskaniem wysokiego kredytu hipotecznego, a z drugiej oferta, dzięki której łatwiej można spełnić marzenie o komfortowym mieszkaniu.

Inną strategię przyjął Nickel Development, który swoją ofertę kieruje teraz głównie do inwestorów oraz studentów. W Poznaniu jest ponad 100 tysięcy żaków, a wielu z nich to osoby przyjezdne. Zamiast wynajmować mieszkanie, mogą kupić je na promocyjnych warunkach, czyli po kilkuprocentowym rabacie, proponowanym przez dewelopera. Pomysł się sprawdza, gdyż część mieszkania młody właściciel może podnająć i „zarobić” na czynsz lub ratę kredytu zaciąganego najczęściej przez rodziców. Nickel Development przygotował także specjalną ofertę dla inwestorów, którzy obecnie kupują np. kilka mieszkań pod wynajem. W ten sposób zarabiają oni na ratę kredytu, a mieszkanie staje się długoterminową inwestycją.

Działającą na wyobraźnię promocję przygotowała firma Skaland, która w podpoznańskich Kamionkach buduje osiedle funkcjonalnych domów jednorodzinnych. Decydując się na dom na Osiedlu Sosnowym, możemy liczyć na prezent w postaci dodatkowej gotówki. – Dla klientów najważniejsze są koszty. Dlatego jakiś czas temu obniżono cenę domów, dołożono też dodatkowe wyposażenie w postaci m.in. rolet zewnętrznych, alarmu, czy okien w kolorze dębu. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, ogłoszono zimową promocję. Zimową promocję oferuje również firma Kalbud Deweloper, która w Rokietnicy realizuje drugi etap osiedla Kalinowego. Cena mieszkań pozostała bez zmian – zaczyna się od 3990 zł netto za mkw. Jednak deweloper do każdego zakupionego lokum proponuje funkcjonalny bonus. – Wszystkie osoby, które zakupią u nas mieszkanie w zimowym okresie, otrzymają bezpłatnie miejsce parkingowe na wyłączność. Normalna cena za miejsce parkingowe w drugim etapie wynosi 10 tys. zł. Jak widać, deweloperzy są na zimę dobrze przygotowani. Przy sytuacji, jaka obecnie panuje na rynkach finansowych, atrakcyjna promocja może być języczkiem u wagi, który zdecyduje o wyborze domu przez klienta.

autor: źródło: materiały prasowe dewelopera

aktualizacja: 13.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.