Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Reinhold buduje mieszkania we Wrocławiu

tagi tematyczne mieszkania Wrocław Reinhold Rodzina na swoim
Reinhold z Rodziną na Swoim
Reinhold z Rodziną na Swoim

Kolejne mieszkania dołączają do oferty rządowego programu Rodzina na Swoim. Lokale oferuje deweloper Reinhold, który we Wrocławiu realizuje dwa osiedla.

Tym razem na obniżenie cen oraz wejście do programu zdecydował się szwedzki deweloper budujący w Polsce – firma Reinhold. Mieszkania najwyższej klasy na dwóch wrocławskich osiedlach – przy ulicach Terenowej i Karpackiej – już czekają na swoich pierwszych lokatorów.

Obecny w Polsce od 2005 roku szwedzki deweloper przygotował specjalną ofertę mieszkaniową dla co najmniej pięciu rodzin, które spełniają kryteria programu „Rodzina na Swoim”. Mogą one wybierać spośród dziesięciu apartamentów zlokalizowanych na dwóch budowanych przez Reinholda wrocławskich osiedlach. Deweloper ustalił dla nich preferencyjne ceny: metr kwadratowy mieszkań objętych tym programem kosztuje zaledwie 5679 zł brutto.

 

Oba wrocławskie osiedla Reinholda od fundamentów budowane były z myślą o zaspokojeniu potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Służą temu najwyższej klasy materiały użyte przy budowie i wykończeniu nieruchomości. Równie ważna jest lokalizacja. W pełni wykończone, gotowe do zamieszkania osiedle Terenowa zlokalizowane jest w Wojszycach. Sąsiedztwo terenów zielonych oraz kompleksu basenowego Aqua Park zapewnią przyszłym lokatorom możliwości rekreacyjne. Z kolei osiedle Karpacka to kompleks dwunastu, dwupiętrowych willi miejskich. Ich charakter współgra z cichą okolicą w której zlokalizowane zostało osiedle. Deweloper przywiązał szczególną wagę do przestrzeni, na mieskzanców czeakają  przestronne balkony i tarasy oraz liczne tereny zielone wokół inwestycji.

autor: źródło: Happening.pl, Reinhold

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.