Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Willa Modena - mieszkania w oryginalnym budynku

tagi tematyczne mieszkania Warszawa mieszkania Włochy Willa Modena
Willa Modena - niestandardowy budynek dla wymagających
Willa Modena - niestandardowy budynek dla wymagających

Mimo bogatej oferty mieszkań na rynku pierwotnym, wciąż brakuje propozycji o charakterze projektów autorskich, wyróżniających się indywidualnymi rozwiązaniami. Przykładem oryginalnej inwestycji mieszkaniowej jest Willa Modena realizowana w dzielnicy Włochy w Warszawie.

Willa Modena to trzypiętrowy budynek zlokalizowany na ul. Krańcowej przy Parku Cietrzewia w dzielnicy Włochy. W budynku znajdzie się 26 mieszkań o metrażach od 56 do 118 mkw. Na terenie inwestycji zaplanowano garaż podziemny, windę oraz najnowocześniejsze instalacje energooszczędne. Minimalna cena za mkw., jaką trzeba zapłacić wynosi  9 150 zł brutto. Willa Modena nawiązuje stylem do modernizmu 20-lecia międzywojennego, co widoczne jest we wszystkich elementach projektu – prosta bryła budynku, elementy dekoracyjne czerpiące ze sztuki abstrakcyjnej, funkcjonalność. Każdy apartament to indywidualny projekt, w którym powierzchnia została świadomie zaaranżowana. Projektanci zadbali o odpowiednie wydzielenie przestrzeni dziennej, położyli nacisk na ponadprzeciętne naświetlenie wnętrz. Wszystkie mieszkania mają głębokie balkony i bardzo duże okna, co optycznie powiększa ich powierzchnię. Apartamenty na trzecim piętrze mają dodatkowo oryginalne przeszklenia w dachu co stanowi ciekawy element dekoracyjny. Ostatnie piętro to propozycja dla najbardziej wymagających klientów – wysokość kondygnacji sięga nawet do 4,5 metra.

Ciekawe i przemyślane rozwiązania zastosowane w mieszkaniach to jeden z wielu atutów inwestycji. Dodatkowym walorem Willi Modeny jest autorski projekt powierzchni wspólnych, dla którego inspiracją było malarstwo Pieta Mondriana - stąd geometryczne kształty, wyraźna kolorystyka elementów dekoracyjnych, oryginalne i niestandardowe oświetlenie oraz ekskluzywne materiały (wśród nich drewno, granit, stal), które dodatkowo podnoszą standard budynku. Deweloper zadbał o to, aby powierzchnia wspólna przypominała bardziej wnętrza ekskluzywnych hoteli, niż standardowych klatek schodowych.

Inwestycja zostanie zakończona w kwietniu 2009 roku.

autor: opracował: mz

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.