Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Włodarzewska SA oferuje mieszkania na Tarchominie i w Brwinowie

tagi tematyczne mieszkania Tarchomin Osiedle Słoneczne Przedmieście Osiedle Sportowa Rodzina na swoim Włodarzewska SA
Włodarzewska SA proponuje Tarchomin i Brwinów
Włodarzewska SA proponuje Tarchomin i Brwinów

Osiedle Słoneczne Przedmieście na Tarchominie w Warszawie oraz Osiedle Sportowa w Brwinowie, to inwestycje, w których można kupić mieszkania spełniające kryteria programu Rodzina na swoim.

Jednym z nich jest warszawska firma deweloperska Włodarzewska SA. Deweloper ma w swojej ofercie dwie inwestycje, w których klienci mogą zakupić nieruchomość korzystając z programu Rodzina na swoim.
Pierwsza z nich zlokalizowana jest na warszawskim Tarchominie (Słoneczne Przedmieście), druga w Brwinowie (Osiedle Sportowa). Obie lokalizacje charakteryzuje rozbudowana infrastruktura miejska: przedszkola, sklepy, szkoły oraz dobra   komunikacja umożliwiającą szybki dojazd do centrum Warszawy.

Osiedle Sportowa składać się będzie z sześciu budynków dwu i trzypiętrowych. Realizację inwestycji deweloper rozpoczął na początku bieżącego roku. Budowa pierwszego etapu (164 mieszkania) zakończy się w II kwartale 2010 roku. W pierwszym etapie  Włodarzewska SA oferuje 32 mieszkania jednopokojowe, 75 dwupokojowych, 44 trzypokojowych i 13 czteropokojowych.


Osiedle Słoneczne Przedmieście znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie wiślanych terenów zielonych i składa się z trzech budynków: dwa trzypiętrowe i jeden dwupiętrowy. Powierzchnia mieszkań waha się od 27 do 110 mkw.  W ofercie znajdują się 74 lokale dwupokojowe, 49 trzypokojowych, 15 czteropokojowych i 2 pięciopokojowe (dwupoziomowe z tarasami na dachach domów). Mieszkania mają balkony, loggie i duże tarasy (do 57 mkw.). Projektant przewidział lokale z aneksami kuchennymi, jak i z kuchniami zamkniętymi. Mieszkańcy mają możliwość wykupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym.

autor: opracował: ak
zdjęcia: Włodarzewska SA

aktualizacja: 13.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.