Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Acciona oddaje do użytku pierwsze mieszkania przy Pańskiej w Warszawie

tagi tematyczne Acciona Nieruchomości Apartamenty Pańska mieszkania Warszawa
Acciona oddaje do użytku pierwsze lokale na Pańskiej
Acciona oddaje do użytku pierwsze lokale na Pańskiej

Apartamenty Pańska zlokalizowane są w centrum Warszawy, kilkaset metrów od ronda ONZ. Powstanie tam 168 luksusowych mieszkań zaprojektowanych przez Estudio Lamela jedną z najbardziej renomowanych w Europie Zachodniej pracowni architektonicznych. W apartamentowcach zakończono właśnie budowę poziomu handlowo-usługowego.

Inwestycja Apartamenty Pańska, której deweloperem jest firma Acciona Nieruchomości, składa się z dwóch budynków. Pierwszy, sześciokondygnacyjny powstaje od ulicy Pańskiej pomiędzy historycznymi kamienicami. Natomiast od ul. Prostej Acciona buduje drugi, dziewięciokondygnacyjny budynek o nowoczesnej fasadzie.
W Apartamentach Pańska powstanie łącznie 168 mieszkań, o powierzchni od 36 do 158 mkw. Każde mieszkanie można dowolnie zaaranżować. Część mieszkań ma loggie z ażurowymi, przesuwnymi przesłonami. W ofercie dostępne są mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe. Na najwyższych piętrach apartamentowca powstaną przeszklone penthousy, z których będzie można podziwiać panoramę Warszawy.

Mieszkania, Warszawa Śródmieście


Na parterze w obu budynkach deweloper zaplanował lokale handlowo-usługowe. Ten poziom ma być ogólnodostępny. Natomiast pierwsze piętro zostało przeznaczone na przestrzeń biurową. Główne wejście do budynku znajduje się od strony planowanego przedłużenia ulicy Miedzianej. Wchodząc do swych mieszkań przez reprezentacyjne lobby z recepcją, lokatorzy będą mogli zobaczyć najoryginalniejszą część inwestycji – wewnętrzny dziedziniec otoczony szklanymi ścianami. Patio stylizowane jest na górską dolinę z żywą i bujną zielenią. W podziemnej kondygnacji znajduje się garaż.
Obecnie deweloper przygotował bardzo konkurencyjne warunki zakupu mieszkań. Obniżone ceny apartamentów zaczynają się od 8700 zł brutto za mkw. i w tej atrakcyjnej cenie można kupić je do końca czerwca tego roku.
Generalnym wykonawcą jest konsorcjum Acciona Infraestructuras & Mostostal Warszawa. Zakończenie prac przewidziano na koniec 2010 roku.

autor: opracował: ak
źródło: Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.