Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Akme w centrum Wrocławia

tagi tematyczne Akme Wrocław
Akme w centrum Wrocławia
Akme w centrum Wrocławia

Firma AKME rozpoczęła realizację inwestycji przy ulicy Szczepińskiej we Wrocławiu. Wartość budynku wraz z działką szacowana jest na około 40 milionów złotych. Po ukończeniu prac obiekt zostanie wystawiony na sprzedaż.

Inwestycja AKME przy ulicy Szczepińskiej to wyjątkowe połączenie biurowca z częścią mieszkalną. 6-kondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni użytkowej około 2,5 tys. mkw. powstanie na 442-metrowym gruncie. Jego elewacja wykonana zostanie w 80 procentach z samoczyszczącego szkła refleksyjnego, a pozostała część z kamienia. Do dyspozycji firm będą dwa wygodne parkingi: podziemny i kolejny położony tuż obok budynku. Dużym walorem inwestycji jest jej lokalizacja w centrum Wrocławia, a zarazem przy głównej trasie wylotowej na lotnisko.

AKME ma już doświadczenie przy realizacji podobnych inwestycji. W 2001 roku firma wybudowała przy ul. Wierzbowej we Wrocławiu kamienicę o podobnym połączeniu funkcji biurowo-mieszkaniowej. Na parterze budynku znajduje się siedziba firmy AKME, a pozostałe kondygnacje z mieszkaniami są wynajmowane.


Oddanie obiektu do użytku planowane jest na połowę 2009 roku.

autor: opracował: as

aktualizacja: 16.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.