Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Apartament w górach - miejsce na zimowe wakacje

tagi tematyczne apartament w górach apartamenty wakacyjne inwestycje w nieruchomości zimowe wakacje
zima góry

Zakup apartamentu w górach i jego wynajem turystom to sposób na stały lub dodatkowy dochód. Najpopularniejsze miejsca, w których Polacy spędzają zimowe wakacje i gdzie warto inwestować w nieruchomości to Zakopane, Szczyrk, Karpacz, Wisła i Szklarska Poręba. W serwisie tuznajdziesz.pl można znaleźć aktualne oferty sprzedaży mieszkań wakacyjnych w górskich kurortach.

Ceny apartamentów wakacyjnych są zbiżone do cen mieszkań w największych polskich miastach i wahają się od ok. 4000 zł/m2 w Ustroniu do nawet 13000 zł/m2 w Zakopanem. Jednak taka inwestycja może się opłacić, ponieważ apartamenty w górach znajdują najemców przez cały rok. Zarządzanie wynajmem apartamentu można zlecić wyspecjalizowanej firmie, która zajmie się utrzymywaniem kontaktów z najemcami, reklamą i promocją, prowadzeniem systemu rezerwacji, sprzątaniem i naprawami.

Czytaj też: Czy opłaca się kupować mieszkania pod wynajem?


autor: oprac. red.

aktualizacja: 16.01.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.