Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Apartament w wieży. Sky Tower, Wrocław

tagi tematyczne apartamenty mieszkania Wrocław Sky Tower
Apartament w wieży
Apartament w wieży

Budowa kompleksu Sky Tower to jedna z najprężniej realizowanych inwestycji na Dolnym Śląsku. Postęp prac budowlanych znacznie wyprzedza ustalony harmonogram. Obecnie rozpoczęły się prace budowlane na poziomie 0.

Sky Tower to 220-metrowy drapacz chmur w centrum Wrocławia (258 metrów wraz z iglicą). Budynek zlokalizowany będzie w kwadracie ulic: Powstańców Śląskich, Gwiaździstej, Wielkiej oraz Szczęśliwej. Kompleks realizowany jest według koncepcji miasta w mieście, a w jego obrębie znajdą się komfortowe apartamenty, przestronne biura, nowoczesna galeria handlowa i część rekreacyjno-usługowa.

W 4 budynkach kompleksu Sky Tower usytuowanych będzie 571 apartamentów o metrażu od 41 do 232 mkw. Ponad połowa mieszkań zlokalizowana będzie w wieży o wysokości 220 metrów. Sky Tower oferuje 59 wariantów rozkładów apartamentów, w tym również apartamenty dwupoziomowe. Dla każdego mieszkania jest przewidziane przynajmniej jedno miejsce parkingowe oraz wygodny dostęp do pozostałych części obiektu: galerii handlowej i części rekreacyjno-usługowej.

Wszystkie apartamenty będą zrealizowane pod klucz, dzięki czemu nabywcy unikną prac wykończeniowych po oddaniu budynku do użytku. Oferta mieszkań jest zróżnicowana pod względem kolorystyki oraz rodzajów materiałów wykończeniowych. Ponadto w każdym przypadku klienci będą mieli możliwość wprowadzania zmian zarówno w aranżacji, jak i układzie wnętrza. Cena mieszkań z wykończeniem zaczyna się już od 10 949 zł brutto za metr kwadratowy.

Inwestycja Sky Tower realizowana jest w czterech etapach:
I i II etap: budynek 4,5,6 oraz podium (galeria handlowa wraz z usługami) - zakończenie marzec 2011 r.
III etap: budynek 1 (wieża) - rozpoczęcie marzec 2010 r., zakończenie grudzień 2012 r.
IV etap: budynek 2 i 3 - rozpoczęcie grudzień 2010 r., zakończenie grudzień 2012 r.

autor: opracował: as

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.