Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Apartamentowiec przy plaży w Mielnie

tagi tematyczne apartamenty apartamenty Mielno apartamenty nad Bałtykiem apartamenty nad morzem deweloperzy Zachodniopomorskie Dune Mielno Mielno Holding - Firmus Group mieszkania wakacyjne mieszkania z widokiem na morze sprzedaż mieszkań
Apartamenty Dune przy plaży w Mielnie
Apartamenty Dune przy plaży w Mielnie

Mielno Holding - Firmus Group zrealizuje w Mielnie apartamentowiec Dune. Budynek położony będzie bezpośrednio przy plaży. Inwestor uzyskał już kredyt na finansowanie projektu i wybrał generalnego wykonawcę. Budowa rozpocznie się w ciągu kilku tygodni. Apartamenty Dune będą gotowe w 2012 roku

Apartamenty Dune przy plaży w Mielnie
Apartamenty Dune przy plaży w Mielnie
fot.: Mielno Holding Firmus Group

Dune będzie kompleksem o wysokim standardzie. Deweloper stawia na najwyższą jakość: zarówno w kwestii położenia, jak i samej architektury oraz wykończenia apartamentowca. Inwestycja powstaje bardzo blisko morza – zaledwie kilkanaście kroków od plaży, przy nadmorskiej promenadzie. Obiekt będzie punktem zamykającym turystyczny deptak od strony wschodniej. Na parterze budynku czynna będzie całoroczna, dostępna dla wszystkich restauracja z dużym tarasem od strony morza.

Zobacz także: Apartamenty Rozewie: nadmorskie nieruchomości z przeznaczeniem pod wynajem

Zdecydowana większość apartamentów w inwestycji to dwu- i trzypokojowe mieszkania o powierzchni ok. 30 – 53 mkw. Każdy apartamenty będzie miał taras z widokiem na plażę i morze. Wszystkie lokale w chwili odbioru będą gotowe do zamieszkania. Klienci mają możliwość wyboru aranżacji wnętrz swoich apartamentów. Mogą zdecydować m.in. o kolorystyce podłóg czy odcieniach glazury.

Apartamenty Dune przy plaży w Mielnie
Apartamenty Dune przy plaży w Mielnie
fot.: Mielno Holding Firmus Group

Ceny w pełni wykończonych apartamentów zaczynają się od 7950 za mkw. - Za 301 tys. zł możemy kupić w pełni wyposażony, luksusowy apartament zlokalizowany dosłownie kilka kroków od morza – informuje Stein Christian Knutsen, Prezes Mielno Holding - Firmus Group. Choć jak zaznacza dla najbardziej wymagających klientów w inwestycji Dune zaplanowano także kilka dużych, mierzących 145 mkw. penthousów z obszernymi tarasami.

Apartamentowiec Dune zaprojektowała pracownia Mellon Architekci. Generalnym wykonawcą został Budimex. Wartość inwestycji wyniesie 52 mln zł. Budowa zakończy się jesienią 2012 r.

autor: źródło: GlobalBrand Institute

aktualizacja: 15.06.2012

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.