Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Apartamenty Avangarda w Krakowie: nowa inwestycja mieszkaniowa

tagi tematyczne apartamenty Avangarda apartamenty Kraków Avangarda deweloperzy Kraków Grupa Bryksy inwestycje mieszkaniowe Kraków mieszkania Kraków mieszkania w Krakowie nowe mieszkania Kraków plac bohaterów getta mieszkania
Apartamenty Avangarda
Apartamenty Avangarda

Firma Yareal Polska wraz z deweloperem - Grupą Bryksy rozpoczyna realizację najnowszego projektu mieszkaniowego -  Apartamenty Avangarda. Inwestycja powstanie w Krakowie przy placu Bohaterów Getta 3.

Na sześciu kondygnacjach Avangardy znajdą się 43 apartamenty, zróżnicowane pod względem wielkości - od jedno do czteropokojowych. Ich powierzchnia wahać się będzie od 31 do 148 mkw. Na parterze znajdą się punkty usługowe oraz otwarte, przeszklone lobby. Pod budynkiem zaplanowano dwupoziomowy garaż podziemny. Fasada wykończona zostanie piaskowcem i elementami z blachy tytanowo-cynkowej.

- Zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie inwestycji na krakowskim rynku mieszkaniowym ze względu na ogromny potencjał tego miasta, jego klimat oraz możliwość realizacji unikatowego projektu. Gwarantem jakości i sukcesu Avangardy jest połączenie międzynarodowego doświadczenia inwestora - Yareal Polska z wiedzą o lokalnym rynku i potrzebach klientów project managera, Grupy Bryksy, działającej w Krakowie od 28 lat. - mówi Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska.

Wszystkie mieszkania będą miały minimum jeden balkon i miejsce parkingowe. Teren otaczający inwestycję będzie ogrodzony i monitorowany. Właściciele mieszkań położonych na parterze będę posiadali zielone ogródki.Autorem projektu architektonicznego jest krakowska pracownia Ludomir Książek Architekt.

Apartamenty Avangarda

autor: Źródło: MediaDem

aktualizacja: 16.08.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.