Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Apartamenty Avangarden w miasteczku Wilanów

tagi tematyczne Apartamenty Avangarden Bouygues Immobilier deweloperzy Miasteczko Wilanów nowe osiedla Warszawa Terra Ventero
Apartamenty Avangarden w miasteczku Wilanów
Apartamenty Avangarden w miasteczku Wilanów

Firma Bouygues Immobilier Polska rozpoczęła sprzedaż mieszkań w inwestycji Avangarden zlokalizowanej na terenie miasteczka Wilanów. Deweloper oferuje ponad 150 lokali o powierzchni od 40 do ponad 230 mkw.

Avangarden to osiedle czterech budynków apartamentowych, zlokalizowanych na terenie miasteczka Wilanów u zbiegu ul. Sarmackiej i Osi Królewskiej. Tworzą je niskie, czteropiętrowe budynki, w których znajduje się w sumie ponad 150 apartamentów o powierzchniach od 40 do 230 mkw. Średnia cena za metr kwadratowy mieszkania to około 8150  zł.

Zobacz także: ogłoszenia sprzedaży, mieszkania w Wilanowie

Elewacje budynków pokryte są piaskowo-szarą cegłą połączoną z grafitową okładziną. Elementem charakterystycznym są duże, drewniane okna od sufitu do podłogi. Każdy z apartamentów ma loggię wykończoną deską tarasową i szklanymi balustradami lub, w przypadku apartamentów na ostatnim piętrze, taras.

Autorem projektu jest pracownia architektoniczna – Jems Architekci.
Avangarden to inwestycja zrealizowana przez spółkę Terra Ventero. Bouygues Immobilier Polska obsługuje projekt w zakresie zarządzania sprzedażą i planowania marketingu inwestycji.

autor: Źródło: BrandLab

aktualizacja: 05.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.