Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Apartamenty Leśna 14 - małe mieszkania pod Poznaniem

tagi tematyczne Apartamenty Leśna małe mieszkania mieszkania Poznań Tulce
Apartamenty Leśna 14
Apartamenty Leśna 14

W Tulcach niedaleko Poznania, na działce o powierzchni jednego hektara, powstaje trzykondygnacyjny budynek dla 17 rodzin. W bloku zaprojektowano małe, jedno- i dwupokojowe mieszkania.

 

W budynku mieścić się będą mieszkania jedno- i dwupokojowe o powierzchni od 49 do 67 mkw. Do wszystkich lokali na parterze mają przynależeć ogródki, których powierzchnia będzie się wahać od 100 do 250 mkw. Natomiast w mieszkaniach, które znajdą się na ostatniej kondygnacji zaprojektowane są antresole.  Do pozostały mieszkań przynależeć będą duże balkony. Do wszystkich lokali przydzielone zostaną komórki lokatorskie i miejsca parkingowe.

Obiekt jest ogrodzony, a w przyszłości będzie monitorowany. Inwestor zastosuje w budynku ogrzewanie gazowe z użyciem kotła gazowego kondensacyjnego, co obniży koszty eksploatacyjne ogrzewania i ciepłej wody. Obiekt realizowany jest w technologii jednowarstwowej - ściany z silki oraz siporeksu z dociepleniem. Budynek będzie miał bardzo dobrą izolacyjność cieplną, dzięki czemu straty ciepła nie będą duże i spełnione zostaną aktualne normy energetyczne.
W pobliżu inwestycji znajduje się zaplecze rekreacyjne, kort tenisowy, boisko, rzeczka Kopla oraz staw (systematycznie zarybiany) z pomostem i łódką. Wydzielono też plac zabaw dla dzieci. Przyszli mieszkańcy będą mogli swobodnie korzystać z powyższych atrakcji. Wokół budynku znajdują się tereny zielone i lasy. Na miejscu jest szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska, kościół i sklepy.

Tulce, leżące na pograniczu Poznania, są bardzo dobrze z nim skomunikowane. Do centrum stolicy Wielkopolski można dojechać w niecałe 10 minut. Niewielka odległość dzieli miejscowość od kompleksu handlowego M1,  pływalni „Wodny Raj” w Swarzędzu oraz multipleksu „Kinepolis”.
Przewidziany termin zakończenia realizacji inwestycji to przełom trzeciego i czwartego kwartału 2009 roku. Mieszkania będą oddawane w stanie deweloperskim. Ceny zaczynają się od 3900 PLN za mkw. i obejmują również miejsce parkingowe, komórkę lokatorską, ogródek lub antresolę (w zależności od piętra). Przedsięwzięcie realizuje Biuro Obsługi Inwestycji Zdzisław Urbaniak.
Sprzedażą mieszkań zajmuje się poznańskie biuro nieruchomości HANDOM.

Ogłoszenia: mieszkania w Poznaniu

autor: źródło: Nieruchomości HANDOM

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.