Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Apartamenty Murano: w sprzedaży trzeci etap warszawskiej inwestycji

tagi tematyczne Apartamenty Murano Budimex Budimex Nieruchomości deweloperzy Warszawa inwestycje mieszkaniowe mieszkania Muranów mieszkania Śródmieście mieszkania Warszawa Murano nowe osiedla Warszawa sprzedaż mieszkań Warszawa
Apartamenty Murano
Apartamenty Murano

Na początku grudnia, podczas Dni Otwartych w Budimeksie Nieruchomości, rozpoczyna się sprzedaż III etapu Apartamentów Murano, w ramach którego powstanie 249 mieszkań. Część lokali usytuowana będzie w 17-piętrowej wieży.

Apartamenty Murano powstają na warszawskim Muranowie, w pobliżu ulic Stawki i Inflanckiej - niedaleko centrum, stacji metra Dworzec Gdański, oraz centrów handlowych Arkadia i Klif. W ramach trzeciego, ostatniego już etapu, powstanie fragment kompleksu o wysokości od 8 do 17 pięter. Inwestycję zaprojektowano jako miejski kwartał z placami, uliczkami, pasażem handlowym oraz wewnętrznym dziedzińcem - ogrodem o powierzchni jednego hektara.
W III etapie inwestycji powstanie 249 lokali od jednego do pięciu pokoi i powierzchniach od 36 do 150 m2. Ceny zaczynają się od 9100 zł brutto/m2.

Mieszkania - ogłoszenia sprzedaży. Warszawa Śródmieście >>

- Wszystkie mieszkania będą miały taras lub loggię. W skład standardowego wyposażenia wejdą wideofony i drewniane okna. Ponadto mieszkańcy lokali znajdujących się od X piętra wzwyż, będą mogli cieszyć zwiększoną do 3 m wysokością mieszkania, a posiadacze apartamentów – także klimatyzacją  – mówi Iwona Pasterska, kierownik działu sprzedaży.

Lokale zostaną oddane do użytku pod koniec 2012 roku lub na początku 2013 roku. Generalnym wykonawcą jest Budimex SA.

Sprzedaż trzeciego etapu Apartamentów Murano rusza w trakcie grudniowych Dni Otwartych w Budimeksie Nieruchomości. Deweloper zaprasza do biura sprzedaży przy ul. Stawki 40 w sobotę 4 grudnia, w godzinach 10-17.

autor: Źródło: CORE PR

aktualizacja: 14.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.