Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Warszawa, apartamenty przy Pańskiej

tagi tematyczne Acciona Nieruchomości apartamenty Apartamenty Pańska
Apartamenty przy Pańskiej
Apartamenty przy Pańskiej

Acciona Nieruchomości rozpoczyna budowę luksusowych apartamentów w centrum stolicy.

Inwestycja przy Pańskiej to dwa niezależne budynki składające się ze 168 apartamentów. Deweloper zaplanował pierzeje: 6-kondygnacyjne od ulicy Pańskiej – świetnie wkomponowane w ten historyczny rejon Warszawy oraz 9-kondygnacyjne – o bardziej nowoczesnej kompozycji fasad – usytuowane od strony ulicy Prostej.
W kompleksie znajdą się mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach, tzn. od 36 do 158 mkw. Cena metra kwadratowego zamknie się w przedziale 11 500–16 500 zł.

Acciona Nieruchomości oferuje swoim klientom lokale typu studio, dwupokojowe, trzypokojowe i większe. A dla tych, którzy cenią sobie luksus, deweloper proponuje ekskluzywne, przeszklone penthouse’y, usytuowane na najwyższych kondygnacjach. Pierwsze piętro inwestor zamierza przeznaczyć na biura, na parterze natomiast zaplanowano lokale usługowe.

Głównym wyznacznikiem architektury jest elegancja i piękno, które w połączeniu z designem współczesnych apartamentowców – geometryczną bryłą z wieloma przeszkleniami, efektowną elewacją budynku i wyrazistą kolorystyką – nadają całej konstrukcji wyjątkowości i niepowtarzalności. Wejścia do budynków zaprojektowane zostały od strony planowanego przedłużenia ulicy Miedzianej. Mieszkańcy i goście wchodzić będą do eleganckiego lobby z recepcją, a następnie do klatek z windami. Z okien – zarówno mieszkań, jak i lokali biurowych – rozprzestrzeniać się będzie malowniczy widok na wewnętrzny dziedziniec-patio.

Planowany termin zakończenia budowy to czwarty kwartał 2009 r.

Ogłoszenia: apartamenty i mieszkania, Warszawa Śródmieście

autor: opracował: mj
źródło: Acciona Nieruchomości

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.