Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Apartamenty przy plaży, Międzyzdroje

tagi tematyczne apartamenty Międzyzdroje Playa Baltis SGI Baltis
Apartamenty przy plaży
Apartamenty przy plaży

Firma SGI Baltis rozpoczęła budowę ekskluzywnego apartamentowca w Międzyzdrojach. Mieszkańcy odbiorą klucze do apartamentów w trzecim kwartale 2009 r.

Inwestycja Playa Baltis, powstaje w zacisznej części nadmorskiego kurortu w odległości zaledwie 50 m od bałtyckiej plaży, przy ulicy Bohaterów Warszawy. Będzie to jedna z niewielu tego typu inwestycji w Polsce, łącząca najlepsze cechy  nadmorskiego kurortu: morze, plażę, malownicze otoczenie i wygodę. W Playa Baltis znajdzie się ponad 60 apartamentów, w tym kilka o ponad stumetrowym metrażu i rozmieszczonych na najwyższej kondygnacji. Przestronność mieszkań zwiększą duże okna aluminiowe oraz balkony i tarasy. Zacienienie części powierzchni i zwiększenie prywatności umożliwią przesuwane żaluzje. Z okien i tarasów Playa Baltis roztaczać się będzie widok na morze.

Zdecydowane linie architektoniczne apartamentowca przełamane będą jasną tonacją barw i naturalnymi materiałami. Białe tynki, aluminiowe okiennice, drewno, kamień, rolety z przeziernych tkanin zbudują wysoki standard inwestycji. Główne wejście do Playa Baltis będzie prowadziło przez pomost przerzucony nad płytkim basenem obok fontanny w formie ściany wodnej. Cztery piętra nadziemne połączą cichobieżne windy z garażem w kondygnacji podziemnej.

Poza ekskluzywnymi apartamentami na terenie obiektu powstanie klub fitness, sauna z miejscami do wypoczynku oraz pomieszczenie klubowe dla dzieci. Do części rekreacyjnej będzie można wejść zarówno ze środka budynku, jak również z ogrodu otaczającego budynek.

Sprzedaż apartamentów rozpocznie się na przełomie lipca i sierpnia br., wówczas poznamy także ceny mieszkań.

Ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż, Międzyzdroje

autor: opracował: as
zdjęcia: Sgi Baltis

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.