Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Apartamenty przy ulicy Hożej. Nowa inwestycja Yareal w Warszawie

tagi tematyczne apartamenty przy Hożej 55 apartamenty Warszawa mieszkania Warszawa mieszkania Warszawa Śródmieście nowe aprtamenty w Warszawie nowe inwestycje Yareal Rezydencja Biała sprzedaż mieszkań Warszawa Yareal Polska
Apartamenty Hoża 55
Apartamenty Hoża 55

Firma Yareal Polska rozpoczyna nową inwestycję przy ulicy Hożej 55 w Warszawie. W ramach projektu powstaną dwa budynki, w których znajdzie się 61 apartamentów.

- Hoża 55 to projekt, który powstał z myślą o ludziach ceniących sobie życie w samym centrum miasta, a jednocześnie szukających kameralności i prestiżu - mówi Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska. Nasza inwestycja to doskonałe połączenie funkcjonalności oraz wysokiej jakości architektury gwarantujące wyjątkowy styl życia w nowoczesnej metropolii. Przyszłym klientom oprócz wysokiego standardu zaoferujemy również atrakcyjne ceny, tak jak to miało miejsce w projekcie Rezydencja Biała.

61 apartamentów znajdzie się w dwóch budynkach - pięciopiętrowym, od strony ulicy Hożej oraz sześciopiętrowym, położonym w głębi działki. Powierzchnia apartamentów wahać się będzie od 30 do 180 mkw. Na najwyższych piętrach mieścić się będą penthousy. W dwupoziomowym garażu podziemnym znajdzie się 70 miejsc parkingowych.

Warszawa Śródmieście, apartamenty powyżej 90 mkw. >>

Apartamenty Hoża 55, Warszawa
Apartamenty Hoża 55, Warszawa
fot.: MediaDem

autor: Źródło: MediaDem

aktualizacja: 06.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.