Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Apartamenty Rozewie: nadmorskie nieruchomości z przeznaczeniem pod wynajem

tagi tematyczne apartamenty hotelowe apartamenty Jastrzębia Góra apartamenty nad morzem Apartamenty Rozewie apartamenty wakacyjne hotele inwestowanie w nieruchomości Jastrzębia Góra nieruchomości wakacyjne Sun&Snow wynajem apartamentów
Apartamenty Rozewie
Apartamenty Rozewie

Zakończono pierwszy etap budowy Apartamentów Rozewie przedsięwzięcia deweloperskiego zlokalizowanego w Jastrzębiej Górze.

Apartamenty Rozewie to 58 w pełni wykończonych i wyposażonych kondominiów, o przeciętnym metrażu 40 m2. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu hotelu Faleza, gwarantującego zaplecze konferencyjne i gastronomiczne, oferta najmu może być kierowana do instytucji organizujących szkolenia czy też spotkania pracowników lub klientów. Umożliwia to pełne obłożenie apartamentów przez dwanaście, a nie jak bywa to w większości przypadków, 2 miesiące w roku.
Na terenie Apartamentów Rozewie znajdą się: sauna, basen zewnętrzny, plac zabaw, garaż podziemny, recepcja, taras widokowy na dachu. Zainstalowany zostanie monitoring oraz Wi-Fi.

Apartamenty Rozewie - widok od strony morza
Apartamenty Rozewie - widok od frontu
Apartamenty Rozewie, hall

– Nasza oferta apartamentów na polskim wybrzeżu jest ciągle bardzo nowatorska. Sprzedajemy kondominia, które ich nabywcy mogą spłacać ze środków uzyskanych z ich wynajmu w ciągu całego roku. Zwykle bywa bowiem tak, że nad morzem spędzamy najwyżej kilka, kilkanaście dni. Przez pozostałą część roku nieruchomość stoi pusta. My gwarantujemy wynajem apartamentu w tym właśnie okresie  – mówi Piotr Chechłacz, prezes spółki Apartamenty Rozewie. Całość jest skalkulowana w taki sposób, aby przychody z wynajmu mogły pokrywać ratę kredytu w przypadku skorzystania z pożyczki bankowej. Natomiast nabywcy, którzy swój apartament sfinansowali w gotówce uzyskają stopniowy zwrot zainwestowanych środków w okresie do kilkunastu lat.

Mieszkania i apartamenty na sprzedaż i wynajem. Władysławowo >>

Oferta skierowana jest do inwestorów, którzy chcą zarabiać nie tylko dzięki rosnącej wartości nieruchomości. Apartamenty Rozewie oferują gwarantowany roczny zysk 6,1% przychodu z wynajmu bez angażowania własnego czasu oraz pokrycie wszelkich kosztów związanych z zarządzaniem apartamentem. Za kompleksową obsługę inwestycji oraz pozyskiwanie najemców odpowiada profesjonalna firma zarządzająca nieruchomościami wakacyjnymi – Sun&Snow.

Analitycy firmy przewidują zyski roczne na poziomie 8-9% oraz szybki wzrost wartości nieruchomości, szczególnie w perspektywie wejścia Polski do strefy Euro. Zyski roczne pozwolą osiągnąć całkowity zwrot z inwestycji w okresie od 12 do 14 lat w zależności od wielkości i wartości apartamentu.

Zakończenie inwestycji planowane jest na lato 2011r. Obecnie budowa jest na etapie stanu surowego. Na wiosnę ruszą prace wykończeniowe.

autor: Źródło: Fischer&Zubek PR Partners

aktualizacja: 06.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.