Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Apartamenty Rozewie: nowa inwestycja nad Bałtykiem

Jastrzębia Góra, Apartamenty Rozewie
Jastrzębia Góra, Apartamenty Rozewie

W Jastrzębiej Górze wmurowano kamień węgielny pod Apartamenty Rozewie. Równolegle z budową rusza sprzedaż apartamentów.

Inwestycja zlokalizowana jest na przylądku Rozewie w Jastrzębiej Górze - najbardziej wysuniętym na północ cyplu Polski.

Budynek został zaprojektowany w taki sposób, aby ze wszystkich apartamentów roztaczał się widok na morze. Apartamenty powstaną blisko plaży – odległość będzie można pokonać zaledwie w kilka minut. W budynku znajdzie się 60 lokali, które zostaną wykończone w najwyższym standardzie.

Deweloper proponuje zakup mieszkań jako formę inwestycji na rynku nieruchomości polegającą na wynajmie apartamentów np. instytucjom organizującym przez cały rok szkolenia czy też spotkania pracowników lub klientów.

– Nasza oferta dla klientów jest na polskim rynku ciągle bardzo nowatorska. Sprzedajemy apartamenty, które ich nabywcy mogą spłacać ze środków uzyskanych z ich wynajmu w ciągu całego roku. Zwykle bywa bowiem tak, że nad morzem spędzamy najwyżej kilka, kilkanaście dni. Przez pozostałą część roku nieruchomość stoi pusta. My gwarantujemy wynajem  apartamentu w tym właśnie okresie  – mówi Piotr Chechłacz, prezes Apartamenty Rozewie Sp. z o.o. Całość jest skalkulowana w taki sposób, że przychody z wynajmu pokrywają ratę kredytu w wypadku skorzystania z pożyczki bankowej lub stopniowy zwrot zainwestowanych środków dla nabywców, którzy swój apartament sfinansowali w gotówce.

Cena za metr kwadratowy waha się od 10 do 14 tys. Sprzedawane apartamenty będą całkowicie wykończone (w jednym standardzie), gotowe do wynajmu i w pełni wyposażone (pościel, dekoracje, szkło stołowe itp.).

Generalnym wykonawcą jest Atlantic Construction Sp. z o.o. Zakończenie inwestycji planowane jest na lato 2011 r.

Mieszkania i apartamenty na sprzedaż w Jastrzębiej Górze

autor: Źródło: Fischer&Zubek PR Partners Sp. z o.o.

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.