Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Apartamenty w Kołobrzegu

tagi tematyczne apartamenty Kołobrzeg Baltic Plaza Diva Spa Euro Dom Kołobrzeg kołobrzeg inwestycje mieszkania Kołobrzeg Posesja Źródlana Rezydencja Kapitańska sprzedaż apartamentów Kołobrzeg sprzedaż mieszkań Kołobrzeg Wiśniowy Sad
kołobrzeg centrum
kołobrzeg centrum

Kołobrzeg to znane nadmorskie miasto uzdrowiskowe. Obecnie w miejscowości powstają liczne atrakcyjne inwestycje apartamentowe.

Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych ofert sprzedaży nowych apartamentów i mieszkań w Kołobrzegu.

Wiśniowy Sad, ul. Koszalińska
Mieszkanie o powierzchni 40 mkw. w nowym, 6-kondygnacyjnym budynku, 800 metrów od plaży. Obiekt jest ogrodzony i chroniony. Każde mieszkanie ma balkon lub taras, na parterach są ogródki. W podziemiu są garaże oraz komórki lokatorskie. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Inwestycja oddana do użytku w sierpniu 2009 r.

Balic Plaza, ul. Wylotowa
Apartamenty w eleganckim, 4-gwiazdkowym kompleksie hotelowo-rekreacyjnym. Każdy lokal będzie składał się z dużego salonu, sypialni, łazienki, aneksu kuchennego i balkonu. Powierzchnia apartamentów od 36 do 64 mkw. W obiekcie znajdą się m.in. restauracja, bar, basen, sala fitness, sauny, sale konferencyjne.

Wyspa Solna
Projekt przewiduje budowę siedmiu budynków (od 6 do 8 kondygnacji) zlokalizowanych w centrum miasta, a jednocześnie wśród zieleni. W sprzedaży znajdują się mieszkania o metrażach od 29 do 110 mkw. Każdy lokal będzie miał balkon lub taras. Możliwość zakupu garażu i komórki lokatorskiej. Na osiedlu powstaną alejki spacerowe, zielone skwerki i plac zabaw dla dzieci. W pobliżu osiedla są szkoły, banki, centra handlowe i rozrywkowe, restauracje, obiekty sportowe i rekreacyjne, park ze starodrzewem oraz bulwar przy rzece Parsęta. Do morza zaledwie kilkanaście minut.
Rezydencja Kapitańska, ul. Morska
Oryginalny, kameralny budynek w portowej dzielnicy Kołobrzegu. Główna część obiektu - zachowana do dnia dzisiejszego - powstała na początku XX wieku i przez wiele lat była siedzibą kapitanatu portu. Obecnie przeprowadzana jest rewitalizacja i przebudowa budynku. W sprzedaży znajduje się 20 apartamentów o metrażach od 23 do 77 mkw. W projekcie przewidziano hol, recepcję, windę, komórki lokatorskie, parking oraz wspólną pralnię wraz z wyposażeniem. Do kanału portowego 30 metrów, do morza 100 metrów. Zakończenie inwestycji w II kwartale 2010 r.
Posesja Źródlana, ul. Źródlana
Nowa inwestycja mieszkaniowa w centrum miasta, blisko parku nadmorskiego i starówki. 36 mieszkań (od 30 do 70 mkw.), każde z balkonem, standard deweloperski. Oddanie do użytkowania przewidywane jest na grudzień 2010 r.
Apartamenty Diva Spa, ul. Kościuszki
Nowoczesny kompleks hotelowo-sanatoryjny zlokalizowany w strefie uzdrowiskowej, niedaleko od plaży. Projekt realizowany etapowo od 2008 do 2010 r. W sprzedaży są apartamenty o powierzchni od 27 do 54 mkw. wszystkie z balkonami i aneksami kuchennymi, możliwość łączenia mieszkań. Na miejscu basen, sauna, jacuzzi, grota solna. Możliwość wykończenia apartamentu w standardzie hotelowym.

Oferty pochodzą z kołobrzeskiego biura nieruchomości EuroDom

autor: Oprac. Agnieszka Karpińska

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.