Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Apartamenty Żeglarskie Vęgoria na Mazurach

tagi tematyczne apartamenty Mazury mieszkania wakacyjne Vęgoria WAN SA Węgorzewo
Apartamenty wakacyjne Vęgoria
Apartamenty wakacyjne Vęgoria

Inwestycje w mieszkania wakacyjne są w Polsce coraz bardziej popularne. Zakup, a następnie wynajem nieruchomości zlokalizowanej w atrakcyjnej, turystycznej miejscowości można traktować jako sposób na stały lub dodatkowy dochód. Deweloper WAN SA oferuje apartamenty w Węgorzewie.

 

Vęgoria to budynek apartamentowy zlokalizowany obok portu jachtowego w centrum Węgorzewa.
W budynku mieści się 41 apartamentów o powierzchni od 27 do 100 mkw. Na terenie ogrodzonej posesji znajduje się wyłożony kostką i trawą dziedziniec, recepcja z całodobową ochroną i monitoringiem, miejsca parkingowe oraz zadaszone pomieszczenie na rowery. Na poziomie parteru jest restauracja z zewnętrznym ogródkiem. Inwestor planuje również otwarcie klubu fitness i SPA. Sto metrów od budynku znajduje się stanowisko do lądowania helikopterów, a w oddalonym o 37 kilometrów Kętrzynie jest lądowisko dla samolotów prywatnych. Węgorzewo jest dobrym punktem startowym żeglarskich wędrówek po Szlaku Wielkich Jezior.

Zobacz także: mieszkania na sprzedaż - Olsztyn i Mazury


Apartamenty wakacyjne Vęgoria
Apartamenty wakacyjne Vęgoria
fot.: WAN SA

- Sprzedaliśmy już 13 apartamentów, przy czym dodatkowe 16 jest cały czas oferowane pod wynajem. Z tego co obserwujemy, to większość klientów pochodzi z Warszawy oraz z innych dużych aglomeracji i traktuje zakup apartamentu w Vęgorii jako dobrą inwestycję kapitału. Większość z nich wynajmuje lokale w okresie wiosenno - letnim, co pozwala na samofinansowanie tej inwestycji - komentuje Marek Wesołowski, dyrektor ds. sprzedaży i wynajmu spółki WAN SA.

W sprzedaży pozostało 12 apartamentów. Istnieje możliwość kupna lokalu w standardzie podwyższonym deweloperskim lub całkowicie wykończonego apartamentu. Ceny zaczynają się od 4100 zł za mkw.

autor: WAN SA

aktualizacja: 05.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.