Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

ATAL buduje w Łodzi kolejny etap osiedla Nowe Polesie

tagi tematyczne Atal deweloper Łódź mieszkania Łódź Nowe Polesie
Osiedle Nowe Polesie w Łodzi
Osiedle Nowe Polesie w Łodzi

Inwestycja realizowana jest przy ulicy Pienistej w dzielnicy Polesie. Deweloper oferuje mieszkania o powierzchni od 35 do 101 m2 w cenie od 4550 zł za metr.

W ramach trzeciego etapu Nowego Polesia powstaną cztery 5-kondygnacyjne budynki. Znajdzie się w nich 149 nowoczesnych mieszkań o powierzchni od 35 do 101 m2. Dwa bloki zaprojektowano na planie litery L i usytuowano względem siebie w lustrzanym odbiciu. Dzięki temu między nimi stworzona zostanie przestrzeń rekreacyjna. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby były funkcjonalne i optymalnie doświetlone. Każde będzie miało balkon lub taras o powierzchni nawet do 25 m2. Mieszkańcy parterów będą mieli przydomowe ogródki. Do dyspozycji lokatorów oddanych zostanie ponad 150 miejsc parkingowych zlokalizowanych na parkingu podziemnym i na terenie osiedla. Nowe Polesie III będzie strzeżone przez całą dobę i monitorowane.

Czytaj też: Łódź chce zatrzymać absolwentów uczelni - wynajmie im mieszkania na korzystnych warunkach


Osiedle Nowe Polesie w Łodzi
Osiedle Nowe Polesie w Łodzi
fot.: ATAL
Osiedle Nowe Polesie w Łodzi
Osiedle Nowe Polesie w Łodzi
fot.: ATAL

Atutem inwestycji jest lokalizacja w spokojnej, łódzkiej dzielnicy Polesie, w pobliżu rezerwatu leśnego – Polesie Konstantynowskie. Natomiast bliskość ulic Maratońskiej, Obywatelskiej czy Alei Kardynała Wyszyńskiego pozwala na szybki i sprawny dojazd do Śródmieścia.

We wszystkich trzech etapach osiedla Nowe Polesie deweloper oferuje mieszkania w cenie od 4550 zł brutto za m2. Istnieje możliwość zakupu mieszkania wykończonego pod klucz według jednej z trzech dostępnych opcji, w cenie od 200 zł za m2.

W Łodzi ATAL uruchomił także kompleksową ofertę „Zajmiemy się wszystkim za Ciebie” mającą ułatwić klientom zarówno podjęcie decyzji, jak i przejście przez cały proces wymiany mieszkania na nowe. Deweloper w ramach inicjatywy zajmuje się sprzedażą obecnego lokum klienta, pokrywa koszt prowizji brokera nieruchomości oraz oferuje nowe mieszkanie z opcją wykończenia pod klucz.

autor: źródło: On Board PR

aktualizacja: 19.01.2013

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.