Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Atal rozpoczyna w Łodzi budowę inwestycji Nowe Polesie II

tagi tematyczne Atal deweloperzy Łódź mieszkania Łódź Nowe Polesie sprzedaż mieszkań Łódź
Nowe Polesie II, osiedle mieszkaniowe w Łodzi
Nowe Polesie II, osiedle mieszkaniowe w Łodzi

W zachodniej części Łodzi powstanie nowe osiedle mieszkaniowe. Firma Atal rozpoczęła prace nad inwestycją Nowe Polesie II, w ramach której wybudowany zostanie zespół czterech 5-kondygnacyjnych budynków.

Deweloper wybuduje 136 mieszkań o powierzchni od 32 do 94 m2. Ceny za m2 mają się zaczynać od 5395 złotych brutto. Każde mieszkanie będzie miało  przestronny taras lub balkon o powierzchni nawet do 20 m2. Do lokali na parterach przylegać będą ogródki. W garażu podziemnym przewidziano 98 miejsc parkingowych. Osiedle będzie chronione i monitorowane.

Do wykończenia budynków deweloper planuje zastosować wysokiej klasy materiały. Elewacje zewnętrzne wykonane zostaną m.in. z aluminium, naturalnego drewna oraz szkła.

Lokalizacja inwestycji umożliwia wygodny i szybki dojazd do centrum miasta. W pobliżu znajduje się duży park leśny, liczne sklepy i placówki edukacyjne.

Łódź Polesie, mieszkania na sprzedaż. Ogłoszenia

Nowe Polesie II, osiedle mieszkaniowe w Łodzi
Nowe Polesie II
fot.: Źródło: BuzzAir

- W celu zapewnienia mieszkańcom najwyższego komfortu, wzbogaciliśmy osiedle o elementy małej architektury, ścieżki spacerowe, plac zabaw dla dzieci, a także portiernię – mówi Zbigniew Juroszek, prezes Atal S.A. - Kierując się sukcesem os. Nowe Polesie, naszej poprzedniej inwestycji w Łodzi, postanowiliśmy kontynuować koncepcję architektoniczną, wykorzystaną w kompleksie przy ulicy Pienistej i dotrzeć do jeszcze szerszej grupy Klientów – dodaje Juroszek.

Mieszkania na osiedlu Nowe Polesie II kwalifikują się do programu Rodzina na swoim. 
Inwestycja zostanie oddana do użytku w IV kwartale 2011 roku.

autor: Źródło: BuzzAir

aktualizacja: 14.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.