Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Atrakcyjne działki budowlane pod Warszawą

tagi tematyczne działka budowlana Nikiel Nieruchomości Ojrzanów Qestate Skuły Stara Wieś
dzialki_pod_warszawa
dzialki_pod_warszawa

W niedużych, malowniczo położonych podwarszawskich miejscowościach można znaleźć ładne działki przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne. Ceny gruntów wahają się od kilkudziesięciu do ok. 200 zł za metr kwadratowy.

Poniżej przedstawiamy trzy interesujące oferty sprzedaży działek wyszukane w serwisie www.tuznajdziesz.pl


Skuły, gmina Żabia Wola
Duża, ogrodzona działka o powierzchni 8300 mkw. Nieruchomość jest ładnie zagospodarowana, częściowo porośnięta drzewami. Znajduje się na niej domek letniskowy o pow. 30 mkw. składający się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z prysznicem i pomieszczenia gospodarczego. Na terenie nieruchomości jest też pergola, boisko do koszykówki oraz ule. Grunt objęty jest MPZP, według którego część działki przeznaczona jest pod budownictwo. W pobliżu znajduje się szkoła, sklepy i przystanek. Odległość do trasy katowickiej to 5 km. Cena za metr kwadratowy wynosi 72 zł. Sprzedażą działki zajmuje się biuro nieruchomości Nikiel – Nieruchomości.

skuly2
skuly1

Stara Wieś, gmina Nadarzyn
Nieruchomość o powierzchni 991 mkw., zlokalizowana w kompleksie działek budowlanych, w pobliżu nowych domów jednorodzinnych. Niedaleko znajdują się  Lasy Młochowskie, w których można korzystać z licznych pieszych szlaków turystycznych i tras rowerowych. W pobliskim Nadarzynie są przedszkola, szkoły, sklepy i urzędy. Odległość do trasy katowickiej to 3 km, a do Janek 10 km. Cena działki wynosi ok. 197 tys. Nieruchomość sprzedaje właściciel – firma QESTATE Sp. z o.o.

stara_wies1
stara_wies2

autor: Agnieszka Karpińska

aktualizacja: 24.06.2011

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.