Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Barciński Park w Łodzi

tagi tematyczne apartamenty Barciński Park mieszkania Łódź SGI Baltis
Barciński Park w Łodzi
Barciński Park w Łodzi

12 maja firma budowlana SGI Baltis, specjalizująca się w budowie wysokiej jakości mieszkań, oddała do użytku I etap kompleksu Barciński Park w Łodzi, w ramach którego powstało 88 wysokiej klasy apartamentów.

Barciński Park to ekskluzywny kompleks usytuowany na terenie o powierzchni 5 hektarów pomiędzy ulicami: Tylną, Sienkiewicza i Kilińskiego. W pięciu etapach, w 22 kaskadowo ułożonych budynkach powstanie łącznie 58 tys. mkw. powierzchni mieszkalnej i ponad 1400 mkw. powierzchni usługowych. Osiedle będzie miało tereny zielone, place zabaw dla dzieci, miejsca spotkań, restauracje oraz miejsca odnowy biologicznej. Znajdzie się tutaj ponad 900 podziemnych miejsc parkingowych. Całe osiedle będzie wyposażone w całodobowy monitoring.

W ramach I etapu wybudowano trzy 5-piętrowe budynki oraz jeden budynek 3-piętrowy z odrestaurowaną frontową elewacją starej kamienicy. Na klatkach schodowych znajduje się eleganckie oświetlenie z czujnikami ruchu windy, duńskie lustra, granitowe posadzki. We wszystkich apartamentach zamontowano drzwi antywłamaniowe o niestandardowej wysokości 220 cm oraz duże drewniane okna zapewniające mieszkaniom dostęp dużej ilości dziennego światła. Funkcjonale rozwiązania apartamentów pozwalają na indywidualną aranżację wnętrz.

W trakcie realizacji są obecnie II i III etap inwestycji. Powstanie w nich kolejno 106 i 289 apartamentów. Zwieńczeniem prac przy III etapie będzie zaadaptowanie budynku dawnej przędzalni na 60 ekskluzywnych loftów, które bazują na konstrukcji historycznego budynku, ale będą to całkowicie nowe apartamenty. Zgodnie z planami firmy zostaną oddane do użytku pod koniec 2009 roku.

W ramach IV i V etapu inwestycji, których realizacja przypada na lata 2009-2011, powstanie łącznie 400 mieszkań. Obecnie trwają prace koncepcyjne nad tymi fazami projektu.

Ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż w Łodzi


autor: opracował: as
zdjęcia: SGI Baltis Sp. z o.o.

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.