Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Belgravia Residence: apartamenty na warszawskiej Saskiej Kępie

tagi tematyczne apartamenty Saska Kępa apartamenty Warszawa Belgravia Belgravia Residence deweloperzy Warszawa mieszkania Saska Kępa mieszkania Warszawa sprzedaż mieszkań zakup mieszkania

Na kwiecień bieżącego roku warszawski deweloper Belgravia Polska zaplanował zakończenie budowy swojej flagowej inwestycji – apartamentowca Belgravia Residence przy al. Jerzego Waszyngtona na Saskiej Kępie. Obecnie prowadzone są prace zawiązane z wykańczaniem wnętrza rezydencji.

Czteropiętrowa Belgravia Residence usytuowana jest naprzeciwko Parku Skaryszewskiego. W budynku mieści się 12 apartamentów o powierzchni do ok. 100 mkw. Mieszkania na III i IV piętrze znalazły już nabywców. Dostępne są jeszcze apartamenty o powierzchni od 60 do 98 mkw. usytuowane na I i II kondygnacji.

Metr kwadratowy powierzchni apartamentu w Belgravia Residence kosztuje 13 800 PLN. Koszt miejsca parkingowego w podziemnym, dwupoziomowym garażu na terenie rezydencji to 55 000 PLN. W garażu znajduje się winda samochodowa. W każdym apartamencie zamontowany jest wideofon, indywidualna wentylacja oraz instalacja do montażu klimatyzacji. Apartamenty wykończone są drewnianą stolarką okienną. Części wspólne budynku (klatka schodowa), wykończone są gresem a na elewacji zamontowany jest sprowadzony z Włoch piaskowiec.

Ogłoszenia: Warszawa Praga-Południe, mieszkania na sprzedaż

Belgravia Residence: apartamenty na Saskiej Kępie
Belgravia Residence: apartamenty na Saskiej Kępie
fot.: Belgravia
Belgravia Residence: apartamenty na Saskiej Kępie
Belgravia Residence: apartamenty na Saskiej Kępie
fot.: Belgravia

Deweloper i główny wykonawca apartamentowca, firma Belgravia Polska, oferuje nabywcom możliwość swobodnej aranżacji wnętrz apartamentów, np. przesuwania lub usunięcia wybranych ścian działowych czy montażu ogrzewania podłogowego.

Klientom zainteresowanym zakupem apartamentu o większej niż 100 mkw. powierzchni Belgravia Polska proponuje ekskluzywne mieszkania na terenie apartamentowca Villa Saska - drugiej ze swoich inwestycji zlokalizowanej na Saskiej Kępie. Zakończenie tej budowy planowane jest na koniec 2011 roku.

autor: Źródło: Belgravia

aktualizacja: 14.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.