Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Bezpłatne zaproszenia na targi

tagi tematyczne , budowlane EXPO Murator targi targi mieszkaniowe,
Bezpłatne zaproszenia na targi
Bezpłatne zaproszenia na targi

Serwis Muratornieruchomosci.pl rozdaje zaproszenia na Targi Budowlane Murator EXPO.

Dziesiąte jubileuszowe Targi Budowlane Murator EXPO Budowa Remont Dom odbędą się w dniach 18–20 kwietnia 2008 roku na warszawskim Torwarze.
Kwietniowy weekend to termin największego na Mazowszu wydarzenia, dzięki któremu można będzie zapoznać się z bogatą ofertą dla planujących budowę lub remont domu i uzyskać niezbędne informacje na temat przepisów, kredytów, projektów itp.

Goście będą mieli możliwość skorzystania z Targowego Centrum Bezpłatnych Porad, w którym informacji udzielą wysoko wykwalifikowani w swoich dziedzinach specjaliści, m.in.: architekci, konsultanci kredytowi, inżynierowie budownictwa i prawnicy.

Targom na Torwarze towarzyszyć będzie również bogaty program edukacyjny, w którego tworzenie zaangażowały się biura doradztwa technicznego, konsultanci stowarzyszeń branżowych i niezależni eksperci.

Dodatkową atrakcją imprezy będzie Plebiscyt Publiczności na najpiękniejszy projekt gotowy.

Targi odbędą się na warszawskim Torwarze (ul. Łazienkowska 6a) w godzinach 10.00–18.00 (piątek, sobota) i 10.00–17.00 (niedziela).
Serwis Muratornieruchomosci.pl ma dla swoich użytkowników 25 bezpłatnych zaproszeń. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt e-mailowy: nieruchomosci@murator.com.pl (z podaniem danych do kontaktu) lub telefoniczny: (022) 590 55 64.
Odbiór zaproszeń – w siedzibie Wydawnictwa MURATOR, ul. Kamionkowska 45, Warszawa.

autor: opracował: Marta Tomasiuk
zdjęcia: Murator EXPO

aktualizacja: 17.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.