Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Białołęka, Osiedle Derby 20: ruszyła budowa i sprzedaż

tagi tematyczne Białołęka osiedla Derby Dom Development mieszkania Białołęka mieszkania Dom Development nowe mieszkania Warszawa Osiedle Derby 20 Skarbka z Gór mieszkania sprzedaż mieszkań Warszawa
Osiedle Derby 20
Osiedle Derby 20

Dom Development SA rozpoczyna budowę i sprzedaż kolejnego etapu osiedla Derby zlokalizowanego przy ul. Skarbka z Gór na warszawskiej Białołęce.

Osiedle Derby 20 to nowoczesny projekt, w którym powstaną 3 dwupiętrowe budynki łącznie z 90 mieszkaniami o średniej powierzchni 50,5 mkw. Najmniejszy lokal to mieszkanie dwupokojowe (salon z aneksem kuchennym i oddzielna sypialnią) o powierzchni 40,6 mkw., natomiast największe to trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,4 mkw. Średnia cena mieszkań to 6006 zł/mkw., natomiast przedział cenowy kształtuje się od 4900 do 6250 zł/mkw., co oznacza, że wszystkie mieszkania na tym osiedlu mogą zostać zakwalifikowane do programu Rodzina na swoim.

Pod całością inwestycji zaplanowano halę garażową, w której znajdzie się 77 miejsc w cenie 26000 zł oraz 15 miejsc ze schowkiem w cenie 29000 zł. Dodatkowo przewidziano 33 komórki lokatorskie w cenie 5000 zł.

Autorem projektu osiedla jest pracownia DAP, natomiast wykonawcą spółka Henpol, która obecnie realizuje dla Dom Development inwestycję Derby 9, wprowadzoną do sprzedaży w lutym 2010 roku.

Planowane oddanie do użytku to IV kwartał 2011 roku.

autor: Źródło: M+G

aktualizacja: 11.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.