Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Białołęcka inwestycja Dom Development

tagi tematyczne Białołęka Derby-Wille Miejskie Dom Development Warszawa
Białołęcka inwestycja Dom Development
Białołęcka inwestycja Dom Development

Dom Development rozpoczął sprzedaż mieszkań w inwestycji Derby-Wille Miejskie, zlokalizowanej na warszawskiej Białołęce przy ul. Skarbka z Gór.

Osiedle Derby-Wille Miejskie to 6 dwupiętrowych budynków, w których zaplanowano 60 mieszkań. Średnia powierzchnia lokali wyniesie 76,6 mkw. Najmniejsze dostępne mieszkanie będzie miało jeden pokój i powierzchnię 36,9 mkw., największe – cztery pokoje i powierzchnię 118,8 mkw. Średnia cena mieszkań wykończonych „pod klucz” to 7 241 zł/mkw., natomiast ogólnie przedział cenowy zamknie się w granicach od 7 000 do 7 630 zł/mkw. Wszystkie lokale wyróżni m.in. jasny, przestrzenny rozkład, duże balkony i tarasy.
W każdym z budynków znajdzie się 10 mieszkań z windami i podziemnymi garażami. Te znajdujące się na parterze będą miały własne ogrody, a ponadto w oknach tych mieszkań przewidziano montaż rolet antywłamaniowych. Lokale usytuowane na ostatnich piętrach będą przystosowane do zainstalowania w nich kominków.

Na osiedlu Derby-Wille Miejskie zaprojektowano także plac zabaw oraz tereny zielone. Osiedle będzie ogrodzone i strzeżone. Pod całością osiedla znajdzie się jednopoziomowy garaż z 69 miejscami garażowymi w cenie 26 000 zł oraz 6 miejscami garażowymi ze schowkami w cenie 29 000 zł. Dodatkowo przewidziano 60 komórek lokatorskich o średniej powierzchni 3,81 mkw. w cenie 5 000 zł. Oddanie do użytku planowane jest na I kwartał 2010 roku. Wartość całej inwestycji Derby-Wille Miejskie wyniesie 31 mln zł.

autor: źródło: Dom Development

aktualizacja: 17.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.