Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Bieszczadzki półwysep na sprzedaż

tagi tematyczne Bieszczady działka Bieszczady działka budowlana nieruchomości Bieszczady nieruchomości podkarpacie półwysep Rajskie rynek nieruchomości Zalew Soliński
polwysep_rajskie
polwysep_rajskie

W Bieszczadach – pięknym zakątku Polski, znajduje się wyjątkowa nieruchomość przeznaczona na sprzedaż – półwysep na Jeziorze Solińskim.

Zalew Soliński powstał pod koniec lat 60. XX wieku. Jest to największe pod względem pojemności sztuczne jezioro w Polsce. Wędrówka wzdłuż brzegów zbiornika zajęłaby aż tydzień ponieważ linia brzegowa jest wyjątkowo kręta i mierzy aż 160 kilometrów. Malownicze położenie zalewu od lat przyciąga turystów i miłośników sportów wodnych – żeglarzy, kajakarzy i wędkarzy. Na jego obrzeżach powstało wiele ośrodków wypoczynkowych, kempingów, pensjonatów i pól namiotowych, które są dobrą bazą wypadową w góry Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

polwysep_rajskie2
polwysep_rajskie1


Działka -  półwysep to rzadkość w ofercie polskich biur nieruchomości, dlatego też nieruchomość położona w pobliżu bieszczadzkiej miejscowości Rajskie to prawdziwa gratka dla przyszłego właściciela czy też inwestora. Teren przeznaczony na sprzedaż zajmuje około 50 hektarów i zlokalizowany jest nad Zatoką Rajskie w miejscu gdzie San wpływa do zalewu. Okolica charakteryzuje się szczególnymi walorami krajobrazowymi – wokół woda, zielone wzgórza, cisza i nieskażona natura. Można tu zobaczyć rzadkie gatunki ptaków, gadów, a także bobrowe żeremie. Przeważającą część terenu zajmują lasy i łąki, które zachwycają różnorodnością barw o każdej porze roku. Natomiast od strony wody można podziwiać różnorodne ukształtowanie brzegu – zarówno łagodne, płaskie, porośnięte łąką, jak i bardziej strome, skaliste urwiska. Cały obszar półwyspu wyniesiony jest nad lustro akwenu, a wody jeziora widać z każdego miejsca działki. Najwyższe miejsce ma wysokość 450 m n.p.m.

polwysep_rajskie3
polwysep_rajskie4

autor: Oprac. Agnieszka Karpińska; zdjęcia: Opolski Serwis Obrotu Nieruchomościami

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.