Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Bronowice Kraków Apartamenty - finalizacja inwestycji

tagi tematyczne Atal Bronowice Kraków Apartamenty Kraków nowe inwestycje Kraków nowe mieszkania Bronowice rynek pierwotny
bronowice_apartamenty
bronowice_apartamenty

Atal S.A. rozpoczął wydawanie mieszkań, powstałych w ramach inwestycji Bronowice Kraków Apartamenty. W planach jest inwestycja Bronowice Kraków Apartamenty 2, której budowa rozpocznie się w kwietniu 2010.

Pierwsza część inwestycji składa się ze 163 apartamentów rozlokowanych w trzech budynkach. Mieszkania mają bardzo zróżnicowany metraż, ale dominują apartamenty o powierzchni ponad 70 mkw. Mieszkania są jedno- i dwupoziomowe. Inwestycja wyróżnia się oryginalną elewacją, a pod każdym z budynków znajduje się przestronny, podziemny parking.
Podstawowa cena za metr kwadratowy lokalu to 6741 zł brutto.

bronowice_apartamenty1
bronowice_apartamenty2

Teren osiedla jest ogrodzony, zainstalowano monitoring i odpowiednio zagospodarowano tereny zewnętrzne. Przygotowano plac zabaw i wózkarnię, osiedle jest też przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a do każdego mieszkania na parterze przynależy ogródek.
Bronowice Kraków Apartamenty znajdują się w dogodnej lokalizacji, która zapewnia wygodny dojazd do centrum oraz bliskość tras wylotowych w kierunku Katowic i Warszawy. Dodatkowo w pobliżu znajduje się duża ilość punktów handlowo-usługowych, a także szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska oraz park.
Opracowanie założeń ogólnych, koncepcji i projektu architektoniczno-urbanistycznego, powierzono krakowskiej firmie projektowej „Hofman Projekty – Budownictwo”.

autor: Źródło: BuzzAir

aktualizacja: 01.03.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.