Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Bronowice Kraków Apartamenty II – ruszyła sprzedaż mieszkań

tagi tematyczne Atal Atal mieszkania Bronowice Kraków Apartamenty deweloperzy Kraków inewstycje mieszkaniowe Kraków mieszkania Bronowice mieszkania Kraków mieszkania Krowodrza nowe osiedla Kraków sprzedaż mieszkań Kraków
Bronowice Kraków Apartamenty
Bronowice Kraków Apartamenty

Deweloper Atal rozpoczyna prace nad drugim etapem inwestycji mieszkaniowej  Bronowice Kraków Apartamenty

Druga część inwestycji będzie składać się ze 102 mieszkań, które rozmieszczone zostaną w dwóch budynkach. Dominować będą lokale dwupokojowe, o powierzchni od 29 do 120 metrów kwadratowych. Cena za metr rozpoczyna się od 6206 złotych brutto. Inwestycję zaprojektował ten sam ekspert architektoniczny, co w przypadku pierwszej części osiedla – Jarosław Hoffman. Podobnie jak w przypadku Bronowice Kraków Apartamenty, atutem tej inwestycji będzie umiejscowienie osiedla w dzielnicy Krowodrza – mówi Ewelina Juroszek kierownik działu sprzedaży Atal. Dobra komunikacja z centrum Krakowa i trasami wylotowymi z miasta to atuty, które były często dostrzegane przez Klientów podczas rozmów z naszymi przedstawicielami – dodaje.

autor: Źródło: BuzzAir

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.