Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Bronowice Residence: nowa inwestycja mieszkaniowa w Krakowie

tagi tematyczne apartamenty Kraków Atal Atal mieszkania Bronowice apartamenty Bronowice Residence deweloperzy Kraków mieszkania Bronowice mieszkania Kraków mieszkanie od dewelopera Kraków nowe mieszkania Kraków sprzedaż mieszkań Kraków
Bronowice Residence
Bronowice Residence

Atal S.A. rozpoczyna sprzedaż mieszkań, które zostaną wybudowane w ramach inwestycji Bronowice Residence w Krakowie. Cena za metr kwadratowy zaczyna się od 6202 zł brutto.

Realizacja projektu podzielona jest na dwa etapy. Pierwszy zostanie ukończony w grudniu 2011 roku, drugi 6 miesięcy później. Deweloper sprzedał już największy apartament zajmujący powierzchnię 108 mkw.

Kompleks Bronowice Residence będzie składał się ze 135 wysokiej klasy mieszkań, rozmieszczonych w dwóch zespołach budynków wielorodzinnych. Powierzchnia najmniejszego apartamentu to 44 mkw., a największego 108 mkw. Do każdego lokalu przynależeć będzie taras lub balkon. W budynku A przewidziano podziemny garaż na 65 miejsc postojowych. Osiedle będzie przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Deweloper planuje również zainstalowanie urządzeń i kamer monitorujących osiedle.
   
Osiedle zlokalizowane jest w dzielnicy Bronowice, na terenie której jest dużo obszarów zielonych. Bronowice są dobrze skomunikowane z centrum miasta oraz z najważniejszymi, krakowskimi trasami wylotowymi.

Bronowice Residence zostały zaprojektowane przez pracownię projektową LINIAarchitekci.

Bronowice Residence - nowe osiedle w Krakowie
Bronowice Residence - nowe osiedle w Krakowie
Bronowice Residence - nowe osiedle w Krakowie
Bronowice Residence - nowe osiedle w Krakowie

autor: Źródło: BuzzAir

aktualizacja: 11.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.