Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Brzozowy Park oddany do użytku. Domy w Wawrze

tagi tematyczne Brzozowy Park domy Wawer Notabilis
„Brzozowy Park” oddany do użytku
„Brzozowy Park” oddany do użytku

Firma Notabilis zakończyła realizację osiedla domów jednorodzinnych Brzozowy Park. W ofercie dewelopera są domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni przekraczającej 200 m2.

Osiedle, liczące osiem budynków w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane jest w warszawskim Wawrze przy ul. Ogórkowej. Założeniem architekta było stworzenie domów w stylu angielskim, dla którego charakterystyczne jest wykorzystanie klinkieru oraz stonowana elegancka bryła budynku. Deweloper zwraca uwagę na wysoką jakość użytych materiałów: pustaki ceramiczne, stal nierdzewna, cegła klinkierowa, dachówka ceramiczna.

Wysokość pomieszczeń zarówno na parterze, jak i na piętrze wynosi 290 cm. Dzięki temu domy są przestronne i dobrze doświetlone. Lokale wyposażone są we wszystkie instalacje. Przy każdym domu znajduje się działka, na którą można wyjść m.in. przez specjalnie wydzielone pomieszczenie gospodarcze zlokalizowane od strony ogrodu. Osiedle powstało w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko takich obiektów infrastruktury miejskiej jak: szkoły, przedszkole, sklepy, poczta, przychodnie, szpitale, ośrodki sportowe.

Aktualnie deweloper oferuje do sprzedaży 4 ostatnie domy o powierzchni użytkowej 214,40 mkw. oraz 218,30 mkw., usytuowane na działkach o pow. od 350 do 586 mkw. Ceny domów wahają się od  1.025.000 do 1.175.00 zł.

Ogłoszenia: domy w Wawrze

autor: opracował: ak
zdjęcia: Notabilis Sp. z o.o.

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.